BITUM FORUM 2020 збере в Києві 12 березня виробників, трейдерів і споживачів бітуму

12 березня в Контрактовому будинку в Києві (будівля УМВБ, Контрактова площа, 1) відбудеться BITUM FORUM 2020. Організатори заходу - ExPro Consulting, видавець НафтоРинку. Форум об'єднає українських виробників і постачальників бітуму з Білорусі з українськими трейдерами і споживачами, зокрема - «Укравтодор» і його регіональні підрозділи.
«Нафторинок постійно аналізує ринок бітуму, не можна не відзначити позитивну динаміку за останні роки завдяки зростанню бюджетних програм і, відповідно, збільшення обсягів держзакупівель. Крім того, важливо відзначити розвитку технологій, завдяки яким в Україні з вітчизняної бітуму з'являється все більше якісного дорожнього покриття. Безумовно, наша мета - налагодити діалог між виробниками і споживачами для обговорення завдань розвитку інфраструктури. Ми сподіваємося, що хороших європейських доріг в Україні було в рази більше », - зазначив редактор НафтоРинку Олександр Сіренко.
Форум пройде за підтримки національного виробника - Кременчуцького НПЗ (ПАТ «Укртатнафта»), біржового майданчика «Українській міжбанківській валютній біржі», постачальника композиційних матеріалів - Innospec.
Програма форуму та реєстрація делегатів доступна за посиланням.

Вартість участі - € 170 *
* - для передплатників аналітичних продуктів EXPRO і НафтоРинку

17:57 / 21 лютого, 2020

Подiї
11:00 / 13 лютого, 2020
AGROPETROL 2020 AGROPETROL – це єдиний в Україні майданчик для зустрічі виробників та постачальників дизпалива, бензину, пропан-бутану, природного газу та електроенергії зі споживачами – представниками агрокомпаній та промислових підприємств. В Києві 13 лютого зустрінуться представники відділу закупівель з трейдерами
AGROPETROL 2020
08:00 / 26 вересня, 2019
ODESA OFFSHORE CONFERENCE 2019 Україна має всі шанси відновити роботу найперспективнішого нафтогазового регіону – Південного. Поклади нафти і газу розташовані як на суші, так і на морі. На шельфову ділянку Чорного моря «Дельфін» вже подали заявку 4 компанії, які мають намір укласти з Україною Угоду про розподіл продукції (УРП). Odesa Offshore Conference 2019 – є найкращим майданчиком для зустрічі українських та закордонних замовників з буровими та сервісними компаніями та постачальниками обладнання.
ODESA OFFSHORE CONFERENCE 2019
12:00 / 13 червня, 2019
Круглий стіл: Ризики та переваги впровадження нового ринку електроенергії Для обговорення процесу впровадження нового ринку електроенергії, яке заплановано на 1 липня 2019р, компанія ExPro Consulting зібрала в інформагентстві "Укрінформ" провідних гравців ринку, а також більше 120 незалжених постачальників та споживачів електроенергії.
Круглий стіл: Ризики та переваги впровадження нового ринку електроенергії
Всі події