Benteс поставить УГВ запчастини до бурових вестатів на 40 млн грн

Німецька компанія Bentec в особі ТОВ «Бентек» отримала перемогу в тендері АТ «Укргазвидобування» на закупівлю запчастин в асортименті для експлуатації двох бурових верстатів Bentec, а саме зубчасті колеса, зубчасті передачі та приводні елементи  вартістю 40 млн грн (з ПДВ). Про це йдеться у повідомленні «Укргазвидобування», яке опубліковане 10 вересня в системі публічних закупівель Prozorro.

Строки поставки товарів: з 9 вересня 2019р до 31 травня 2020р.

Даний тендер проведено за особливою процедурою закупівлі, без аукціону в системі Prozorro. З витягу протоколу засідання тендерного комітету АТ «Укргазвидобування», яке відбулося ще 15 листопада 2018р, причиною цього стало, те що товари, які закуповуються можуть бути поставлені тільки певним постачальником, за відсутності конкуренції та альтернативи.

Тож згідно вище вказаного протоколу, постановили департаменту буріння укласти договір з ТОВ «Бентек» на постачання зубчастих коліс, зубчастих передач та приводних елементів, з загальною  сумою 40 млн грн з ПДВ, без аукціону в системі Prozorro.

А 10 вересня 2019р було внесено зміни, до вище вказаного протоколу засідання тендерного комітету, де постановили укласти договори з ТОВ «Бентек» ще на 2 закупівлі, на тих самих умовах що і попередня:

  1. 1. Цистерни, резервуари, контейнери та посудини високого тиску (майстерні з комплектом інструменту та  обладнання), вартістю 6,9 млн грн (з ПДВ), та строком поставки 150 днів.
  2. 2. Мастильні засоби (оливи, рідини, мастила в асортименті для експлуатації двох бурових верстатів Bentec) вартістю 6,8 млн грн (з ПДВ), та строком поставки 90 днів.

Нагадаємо, першу бурову 450-тонну установку  Bentec/Discovery «Укргазвидобування» отримала в жовтні 2018р

Довідка Expro:

Компанія Bentec GmbH Drilling & Oilfield Systems є одним з провідних світових виробників бурових установок і нафтогазового обладнання. 

ТОВ «Бентек» - представник компанія Bentec GmbH Drilling & Oilfield Systems в Україні (керівник: Крістіан Хайнчік, засновник: Bentec GmbH Drilling & Oilfield Systems (Німеннина); кінцевий бенефіціар: Кнастер АЛЕКСАНДЕР (США)).

12:47 / 11 вересня, 2019

Подiї
08:00 / 26 вересня, 2019
ODESA OFFSHORE CONFERENCE 2019 Україна має всі шанси відновити роботу найперспективнішого нафтогазового регіону – Південного. Поклади нафти і газу розташовані як на суші, так і на морі. На шельфову ділянку Чорного моря «Дельфін» вже подали заявку 4 компанії, які мають намір укласти з Україною Угоду про розподіл продукції (УРП). Odesa Offshore Conference 2019 – є найкращим майданчиком для зустрічі українських та закордонних замовників з буровими та сервісними компаніями та постачальниками обладнання.
ODESA OFFSHORE CONFERENCE 2019
12:00 / 13 червня, 2019
Круглий стіл: Ризики та переваги впровадження нового ринку електроенергії Для обговорення процесу впровадження нового ринку електроенергії, яке заплановано на 1 липня 2019р, компанія ExPro Consulting зібрала в інформагентстві "Укрінформ" провідних гравців ринку, а також більше 120 незалжених постачальників та споживачів електроенергії.
Круглий стіл: Ризики та переваги впровадження нового ринку електроенергії
08:00 / 23 травня, 2019
CARPATHIAN OIL & GAS CONFERENCE 2019 Перший день конференції 23 травня присвячений новим технологіям видобутку нафти і газу, геологічним дослідженням, бурінню, інтенсифікації видобутку (ГРП, снабінг) та ремонту свердловин. Головна тема другого дня міжнародного заходу - трейдинг природного газу в Україні та Європі. Ukrainian Gas Market 24 травня збирає постачальників, видобувників, трейдерів та імпортерів природного газу.
CARPATHIAN OIL & GAS CONFERENCE 2019
Всі події