Baker Hughes отримала велике замовлення на обладнання з виробництва LNG для Qatar Petroleum

Baker Hughes отримала велике замовлення на виготовлння головних компресорів холодоагенту (MRC) від свого давнього партнера - компанії Qatar Petroleum для проекту дочірньої компанії Qatargas по розширенню Північного нафтогазового родовища North Field East ( NFE ). Про це повідомляє пресслужба Baker Hughes.

За повідомленням, це одне з найбільших замовлень обладнання з виробництва зрідженого природнього газу (liquefied natural gas - LNG) для Baker Hughes за останні п'ять років. Зазначений проект дозволить збільшити потужності Катару з виробництва LNG з 77 мільйонів до 110 млн тонн до 2025 р, що виведе Катар до світового лідерства.

Власне предметом замовлення є ліній компресорів – MRC, які  складаються з трьох газових турбін DLN 9E з наднизькими викидами NOx і шести відцентрових компресорів на чотирьох «мегапоїздів» LNG. Загальний обсяг поставки - 12 газових турбін для приводу 24 відцентрових компресорів. Виготовлення і випробування газотурбінних та компресорних агрегатів будуть проходити на підприємствах Baker Hughes у Флоренції і Массачусетсі.

Відзначимо, що в рамках прихильності до екологічності своєї діяльності (тобто зниження вмісту вуглецю), Baker Hughes постійно інвестує в розробку технологій, які дозволяють клієнтам скорочувати викиди, підвищувати продуктивність і оптимізувати операції. У проекті Qatargas  NFE буде використовуватися новітня технологія стиснення, що дозволяє щорічно скорочувати 60 000 тонн CO 2 на технологічну лінію без будь-якого скорочення виробництва LNG, у порівнянні з попередніми технологіями. Компресійні агрегати також будуть проводитися з використанням новітніх виробничих технологій, які мінімізують використання сировини і процесів з інтенсивними викидами, що дозволить скоротити викиди CO 2 під час виробництва до 10 відсотків.

Лоренцо Сімонеллі, голова і головний виконавчий директор Baker Hughes, зауважив, що при будь-якому сценарії на наступні 2 десятиліття - природний газ буде ключовим паливом перехідного періоду, та паливом для майбутнього з більш низьким рівнем викидів вуглецю. Тож спираючись на значний досвід Baker Hughes в наданні перевірених, надійних і високоефективних технологій LNG, в компанії як і раніше переконані в розвитку енергетики в Катарі на довгі роки.

13:41 / 30 вересня, 2020

Подiї
11:00 / 13 лютого, 2020
AGROPETROL 2020 AGROPETROL – це єдиний в Україні майданчик для зустрічі виробників та постачальників дизпалива, бензину, пропан-бутану, природного газу та електроенергії зі споживачами – представниками агрокомпаній та промислових підприємств. В Києві 13 лютого зустрінуться представники відділу закупівель з трейдерами
AGROPETROL 2020
08:00 / 26 вересня, 2019
ODESA OFFSHORE CONFERENCE 2019 Україна має всі шанси відновити роботу найперспективнішого нафтогазового регіону – Південного. Поклади нафти і газу розташовані як на суші, так і на морі. На шельфову ділянку Чорного моря «Дельфін» вже подали заявку 4 компанії, які мають намір укласти з Україною Угоду про розподіл продукції (УРП). Odesa Offshore Conference 2019 – є найкращим майданчиком для зустрічі українських та закордонних замовників з буровими та сервісними компаніями та постачальниками обладнання.
ODESA OFFSHORE CONFERENCE 2019
12:00 / 13 червня, 2019
Круглий стіл: Ризики та переваги впровадження нового ринку електроенергії Для обговорення процесу впровадження нового ринку електроенергії, яке заплановано на 1 липня 2019р, компанія ExPro Consulting зібрала в інформагентстві "Укрінформ" провідних гравців ринку, а також більше 120 незалжених постачальників та споживачів електроенергії.
Круглий стіл: Ризики та переваги впровадження нового ринку електроенергії
Всі події