«Азовпроменерго» планує будівництво ВЕС «Зофія 2» потужністю 300 МВт

ТОВ «Азовпроменерго» планує будівництво ВЕС «Зофія 2» загальною потужністю 300 МВт, ВЕС розташовуватиметься на території Якимівського району Запорізької обл. Про це йдеться в повідомленні компанії Єдиному реєстрі оцінки на довкілля.

ВЕС складається з вітроенергетичних установок, які плануються встановити на 80 орендованих земельних ділянках загальною площею 8 га із земель сільськогосподарського призначення. Будівництво ВЕС «Зофія 2» буде здійснюватися окремими чергами згідно з проектною документцією. Щорічна генерація електроенергії очікується на рівні приблизно 1,2 млрд кВт-год.

Довідка ExPro, за даними ресурсу YouControl, засновниками компанії «Азовпроменерго» є ПрАТ «Компанія з управління активами «Славутич-інвест», та компанія «Іст Реньюебл Зофія Ейбі», керівником компанії являється Андрій Жовнер. Компані я була заснована в кінці червня 2018р. Статутний капітал компанії становить 1 тис грн.

15:40 / 16 серпня, 2019

Подiї
11:00 / 13 лютого, 2020
AGROPETROL 2020 AGROPETROL – це єдиний в Україні майданчик для зустрічі виробників та постачальників дизпалива, бензину, пропан-бутану, природного газу та електроенергії зі споживачами – представниками агрокомпаній та промислових підприємств. В Києві 13 лютого зустрінуться представники відділу закупівель з трейдерами
AGROPETROL 2020
08:00 / 26 вересня, 2019
ODESA OFFSHORE CONFERENCE 2019 Україна має всі шанси відновити роботу найперспективнішого нафтогазового регіону – Південного. Поклади нафти і газу розташовані як на суші, так і на морі. На шельфову ділянку Чорного моря «Дельфін» вже подали заявку 4 компанії, які мають намір укласти з Україною Угоду про розподіл продукції (УРП). Odesa Offshore Conference 2019 – є найкращим майданчиком для зустрічі українських та закордонних замовників з буровими та сервісними компаніями та постачальниками обладнання.
ODESA OFFSHORE CONFERENCE 2019
12:00 / 13 червня, 2019
Круглий стіл: Ризики та переваги впровадження нового ринку електроенергії Для обговорення процесу впровадження нового ринку електроенергії, яке заплановано на 1 липня 2019р, компанія ExPro Consulting зібрала в інформагентстві "Укрінформ" провідних гравців ринку, а також більше 120 незалжених постачальників та споживачів електроенергії.
Круглий стіл: Ризики та переваги впровадження нового ринку електроенергії
Всі події