Axpo з партнером збудують сонячну електростанцію на 2,2 МВт у Швейцарії на умовах PPA

Швейцарська енергетична компанія Axpo в партнерстві з локальним постачальником електроенергії IWB збудують сонячну електростанцію потужністю 2,2 МВт, в рамках підписаного договору (Power purchase agreement) про придбання всіх обсягів е/е з цієї станції протягом 20 років - мережею місцевих супермаркетів Denner.

Про це 21 січня повідомив прес-центр Axpo. «Axpo та IWB спільно впроваджують найбільшу альпійську сонячну електростанцію в Швейцарії. Партнери встановлять і запустять в експлуатацію перший проект потужністю 2,2 МВт на дамбі Muttsee вже цього літа. Мережа супермаркетів Denner використовуватиме сонячну електроенергію з даної станції протягом 20 років», - йдеться у повідомленні компанії.

Як зауважив генеральний директор Axpo - Крістоф Бренд, недостатня нормативно-правова базова у Швейцарії, хоча і робить установку цього типу економічно недоцільною, проте компанія вирішила все одно реалізувати проект, щоб заявити про себе і просувати швейцарську енергетичну трансформацію вперед.

«Ми також розглядаємо проект як важливий внесок у дискусію щодо майбутніх законодавчих правок», - сказав Бренд.

В свою чергу, виконавчий директор IWB (частка у даному проекті 49%) – Клаус Шмідт зазначив наступне: «Компанія прагне до екологічно безпечного енергопостачанню, частково це пов'язано з розширенням виробництва електроенергії за рахунок сонячної енергії в Швейцарії».

За даними компаній, сонячна електростанція буде виробляти 3,3 млн кВт-год електроенергії на рік, складатись з 5 тис модулів, та буде встановлена на висоті 2500 м над рівнем моря. А перевагою станції є значна генерація у зимовий період, завдяки її високогірному розташуванню на дамбі Muttsee.

Довідка ExPro, українська дочірня компанія групи Axpo, ТОВ «Акспо Україна» є активним експортером та імпортером електроенергії між Україною та країнами Євросоюзу. За перші 11 міс 2020р компанія експортувала 130 тис кВт-год з України та імпортувала 1,2 млн кВт-год з країн ЄС.

13:35 / 22 січня 2021

Подiї
11:00 / 13 лютого, 2020
AGROPETROL 2020 AGROPETROL – це єдиний в Україні майданчик для зустрічі виробників та постачальників дизпалива, бензину, пропан-бутану, природного газу та електроенергії зі споживачами – представниками агрокомпаній та промислових підприємств. В Києві 13 лютого зустрінуться представники відділу закупівель з трейдерами
AGROPETROL 2020
08:00 / 26 вересня, 2019
ODESA OFFSHORE CONFERENCE 2019 Україна має всі шанси відновити роботу найперспективнішого нафтогазового регіону – Південного. Поклади нафти і газу розташовані як на суші, так і на морі. На шельфову ділянку Чорного моря «Дельфін» вже подали заявку 4 компанії, які мають намір укласти з Україною Угоду про розподіл продукції (УРП). Odesa Offshore Conference 2019 – є найкращим майданчиком для зустрічі українських та закордонних замовників з буровими та сервісними компаніями та постачальниками обладнання.
ODESA OFFSHORE CONFERENCE 2019
12:00 / 13 червня, 2019
Круглий стіл: Ризики та переваги впровадження нового ринку електроенергії Для обговорення процесу впровадження нового ринку електроенергії, яке заплановано на 1 липня 2019р, компанія ExPro Consulting зібрала в інформагентстві "Укрінформ" провідних гравців ринку, а також більше 120 незалжених постачальників та споживачів електроенергії.
Круглий стіл: Ризики та переваги впровадження нового ринку електроенергії
Всі події