Аварійна служба «Сумигазу» усунула понад 50 тис витоків за 2020р

Аварійно-диспетчерська служба АТ «Сумигаз» виконала 50,2 тис. заявок за рік і ліквідувала 51,2 тис. витоків газу.

Про це йдеться в повідомленні компанії.

Більшість викликів пов’язані з витоком газу на внутрішньобудинкових газорозподільних мережах. У середньому за добу аварійно-диспетчерська служба «104» приймає понад 130 викликів.

Реагування на аварійні виклики споживачів Сумської області забезпечують бригади «Сумигазу», які працюють 24 години на добу, 7 днів на тиждень. Оперативне реагування на виклики забезпечує програмний комплекс РГК АДС, який дозволяє диспетчерам спрямовувати на виклики найближчу бригаду.

Серед можливостей цього комплексу - реєстрація, швидкий пошук та відображення аварійних ситуацій на карті; проведення аналізу аварійних ситуацій; можливість прослідкувати виконання роботи по заявці тощо.

«Переважно, заявки стосуються аварійних ситуацій на внутрішньобудинкових газорозподільних мережах через їх неналежний технічний стан. Також аварійні ситуації виникають після самовільного втручання в систему газопостачання. Наголошуємо, що будь-які роботи зі встановлення, переміщення чи заміни газового обладнання можуть здійснювати тільки кваліфіковані працівники газової компанії», - зазначає головний інженер «Сумигаз» Дмитро Сергієнко.

Спеціалісти бригади «104» постійно проходять навчання та підвищення кваліфікації, щоби в критичних нештатних ситуаціях не розгубитися та локалізувати аварію у найкоротший термін.

Всі практичні заняття походять в реальних умовах, адже від професійних навичок членів аварійної служби часто залежить життя та здоров’я людей.

За правилами безпеки систем газопостачання несанкціоновано встановлені чи замінені газові прилади підлягають відключенню від системи газопостачання, оскільки такі дії призводять до отруєння чадним газом, вибухів та смертельних наслідків.

13:26 / 12 січня 2021

Подiї
09:00 / 20 травня, 2021
CARPATHIAN OIL & GAS CONFERENCE 2021 Карпатська нафтогазова конференція традиційно збирає видобувників, сервісні, бурові компанії та трейдерів у Львові. 20-21 травня EXPRO об‘єднає представників нафтогазової галузі та вперше підніме питання торгівлі електроенергії і напрямку декарбонізації та використання водню в Україні та Європі
CARPATHIAN OIL & GAS CONFERENCE 2021
11:00 / 13 лютого, 2020
AGROPETROL 2020 AGROPETROL – це єдиний в Україні майданчик для зустрічі виробників та постачальників дизпалива, бензину, пропан-бутану, природного газу та електроенергії зі споживачами – представниками агрокомпаній та промислових підприємств. В Києві 13 лютого зустрінуться представники відділу закупівель з трейдерами
AGROPETROL 2020
08:00 / 26 вересня, 2019
ODESA OFFSHORE CONFERENCE 2019 Україна має всі шанси відновити роботу найперспективнішого нафтогазового регіону – Південного. Поклади нафти і газу розташовані як на суші, так і на морі. На шельфову ділянку Чорного моря «Дельфін» вже подали заявку 4 компанії, які мають намір укласти з Україною Угоду про розподіл продукції (УРП). Odesa Offshore Conference 2019 – є найкращим майданчиком для зустрічі українських та закордонних замовників з буровими та сервісними компаніями та постачальниками обладнання.
ODESA OFFSHORE CONFERENCE 2019
Всі події