Асоціація незалежних постачальників закликала владу перенести запуск ринку е/е на 1 липня 2020р

Українська асоціація незалежних постачальників електроенергії звернулася з відкритим листом на ім’я президента, парламентського комітету з питань ПЕК, НКРЕКП, Кабміну, Міненерговугілля, ДП «НЕК «Укренерго» та ДП «Енергоринок» з пропозицією перенести запуск нової моделі ринку електроенергії з 1 липня 2019р (дата встановлена законом) на 1 липня 2020р у зв’язку з рядом невирішених проблем.

Про це йдеться у листі асоціації від 21.05.2019р, який є в розпорядженні ExPro.

«Вважаємо за необхідне здійснити відтермінування впровадження нового ринку електроенергії до 01.07.2020р», - зазначається в листі.

Така пропозиція обумовлена наступними невирішеними проблемами:

  • не впроваджений механізм ПСО;
  • Координаційний центр, який мав координувати дії учасників ринку, самоусунувся від виконання своїх функцій;
  • результати тестування ПЗ не можна визначити такими, що можуть бути використані у аналізі та прогнозуванні результатів, оскільки тестові операції проводяться не в повному обсязі;
  • не прийнятий Порядок проведення аукціонів для укладання двосторонніх договорів для державної генерації;
  • має місце фактичне банкрутство постачальника «останньої надії» ДПЗД «Укрінтеренерго»;
  • фактичний стан впровадження АСКОЕ нівелює можливість функціонування нового ринку та ін.

Також в асоціації звернули увагу на те, що реальні темпи впровадження нового ринку дуже відрізняються від запланованих у 2017р. На сьогодні мають місце значні проблеми з не прогнозованістю цін, існуванням конкуренції у новій моделі ринку та ін.

19:19 / 21 травня, 2019

Подiї
08:00 / 26 вересня, 2019
12:00 / 13 червня, 2019
Круглий стіл: Ризики та переваги впровадження нового ринку електроенергії Для обговорення процесу впровадження нового ринку електроенергії, яке заплановано на 1 липня 2019р, компанія ExPro Consulting зібрала в інформагентстві "Укрінформ" провідних гравців ринку, а також більше 120 незалжених постачальників та споживачів електроенергії.
Круглий стіл: Ризики та переваги впровадження нового ринку електроенергії
08:00 / 23 травня, 2019
CARPATHIAN OIL & GAS CONFERENCE 2019 Перший день конференції 23 травня присвячений новим технологіям видобутку нафти і газу, геологічним дослідженням, бурінню, інтенсифікації видобутку (ГРП, снабінг) та ремонту свердловин. Головна тема другого дня міжнародного заходу - трейдинг природного газу в Україні та Європі. Ukrainian Gas Market 24 травня збирає постачальників, видобувників, трейдерів та імпортерів природного газу.
CARPATHIAN OIL & GAS CONFERENCE 2019
Всі події