«Аркона Газ-Енергія» готується до буріння першої свердловини

Компанія «Аркона Газ-Енергія», що входить до групи Smart Energy та володіє спеціальним дозволом на розробку Свистунківсько-Червонолуцького родовища (Полтавська область), завершила підготовку майданчика для буріння першої свердловини. Самі роботи заплановано розпочати наприкінці 2020р. Нова свердловина стане першою пробуреною на родовищі з 1994р. Зараз на родовищі ведеться активна підготовка до буріння першої свердловини (№4): виготовлена (оновлена) дозвільна документація на земельні ділянки, укладено договір на буріння з підрядником, знято верхній родючий шар ґрунту, підготовлено буровий майданчик для заїзду бурового обладнання. Водночас компанія працює над підготовкою всіх необхідних для буріння документів. Розпочато підготовчі роботи до виконання 3D-сейсморозвідувальних робіт та геохімічних досліджень.

"Маємо ще закінчити вишукувальні та проєктні роботи для визначення оптимальної конструкції свердловини та підготувати всі необхідні документи і до кінця року розпочнемо буріння свердловини №4 з проєктною глибиною 5 565 м. Через короткий час плануємо бурити і наступну свердловину. Але зараз для нас головне розпочати буріння, оскільки родовище для нас нове і ми маємо його «відчути»", - прокоментував Віктор Дудзич, Технічний Директор групи компаній Smart Energy.

Окрім цього, на момент свого придбання британською компанією Enwell Energy, Аркона вже провела оцінку впливу на довкілля планованої діяльності (ОВД), підрахунок запасів вуглеводнів та отримала затвердження їх у Державній комісії по запасах України, виконала переінтерпретацію даних сейсморозвідки, оновила геологічну модель родовища. Нагадаємо, що в березні 2020р британська Enwell Energy придбала 100% ТОВ «Аркона Газ-Енергія» (Свистунківсько-Червонолуцьке родовище, у Полтавській області, 15 км на схід від Свиридівського родовища, яке розробляє Enwell Energy.

17:28 / 13 серпня, 2020

Подiї
11:00 / 13 лютого, 2020
AGROPETROL 2020 AGROPETROL – це єдиний в Україні майданчик для зустрічі виробників та постачальників дизпалива, бензину, пропан-бутану, природного газу та електроенергії зі споживачами – представниками агрокомпаній та промислових підприємств. В Києві 13 лютого зустрінуться представники відділу закупівель з трейдерами
AGROPETROL 2020
08:00 / 26 вересня, 2019
ODESA OFFSHORE CONFERENCE 2019 Україна має всі шанси відновити роботу найперспективнішого нафтогазового регіону – Південного. Поклади нафти і газу розташовані як на суші, так і на морі. На шельфову ділянку Чорного моря «Дельфін» вже подали заявку 4 компанії, які мають намір укласти з Україною Угоду про розподіл продукції (УРП). Odesa Offshore Conference 2019 – є найкращим майданчиком для зустрічі українських та закордонних замовників з буровими та сервісними компаніями та постачальниками обладнання.
ODESA OFFSHORE CONFERENCE 2019
12:00 / 13 червня, 2019
Круглий стіл: Ризики та переваги впровадження нового ринку електроенергії Для обговорення процесу впровадження нового ринку електроенергії, яке заплановано на 1 липня 2019р, компанія ExPro Consulting зібрала в інформагентстві "Укрінформ" провідних гравців ринку, а також більше 120 незалжених постачальників та споживачів електроенергії.
Круглий стіл: Ризики та переваги впровадження нового ринку електроенергії
Всі події