АМКУ скасував дозвіл «Smart Holding» на викуп акцій «Харківобленерго»

Антимонопольний комітет України скасував рішення про надання дозволу компанії «Smart Holding» Вадима Новинського на придбання акцій АТ «Харківобленерго», що забезпечують 25% голосів у органі правління оператора системи розподілу.

Відповідне рішення було прийнято АМКУ на засіданні 22 липня.

«22 липня 2021 року Антимонопольний комітет України скасував рішення Комітету від 28 січня 2021 року № 51-р про надання дозволу компанії «Smart Holding (Cyprus) LTD» на придбання акцій акціонерного товариства «Харківобленерго» що забезпечує перевищення 25% голосів у вищому органі управління товариства», - йдеться в повідомленні прес-центру АМКУ.

Як зазначають в Антимонопольному комітеті, при прийнятті рішення 28 січня про надання дозволу на придбання частини акцій в «Харківобленерго» не було надано необхідних документів щодо підтвердження призначення та уповноваження представника компанії «Lovitia Investments Ltd» (нова назва компанії «Smart Holding (Cyprus) LTD») на представництво інтересів ОСР Харкова. В такому випадку АМКУ вважає, що вся інформація, подана в заяві компанії, є недостовірною.

«Оскільки, рішення від 28 січня 2021 року № 51-р прийнято на підставі аналізу, в тому числі, інформації щодо АТ «Харківобленерго», воно прийняте на підставі недостовірної інформації», - зазначили в АМКУ.

Як повідомляло ExPro, Компанія Smart Holding (Cyprus) LTD Вадима Новинського взимку 2021р придбала по 76,43 млн акцій оператора системи розподілу АТ «Харківобленерго» та постачальника універсальної послуги ПрАТ «Харківенергозбут».

Довідка ExPro, Smart Holding - одна з найбільших промислово-інвестиційних груп України. Підприємства групи інвестують в активи гірничо-металургійного та нафтогазового комплексів, банківського сектора, сільського господарства, суднобудування, нерухомості і енергетики.

Smart Holding (Cyprus) Ltd – найвища у структурі холдингова компанія групи, яка створена та діє за законодавством Республіки Кіпр. Її бенефіціаром є Вадим Новинський.

13:40 / 22 липня 2021

Подiї
09:00 / 20 травня, 2021
CARPATHIAN OIL & GAS CONFERENCE 2021 Карпатська нафтогазова конференція традиційно збирає видобувників, сервісні, бурові компанії та трейдерів у Львові. 20-21 травня EXPRO об‘єднає представників нафтогазової галузі та вперше підніме питання торгівлі електроенергії і напрямку декарбонізації та використання водню в Україні та Європі
CARPATHIAN OIL & GAS CONFERENCE 2021
11:00 / 13 лютого, 2020
AGROPETROL 2020 AGROPETROL – це єдиний в Україні майданчик для зустрічі виробників та постачальників дизпалива, бензину, пропан-бутану, природного газу та електроенергії зі споживачами – представниками агрокомпаній та промислових підприємств. В Києві 13 лютого зустрінуться представники відділу закупівель з трейдерами
AGROPETROL 2020
08:00 / 26 вересня, 2019
ODESA OFFSHORE CONFERENCE 2019 Україна має всі шанси відновити роботу найперспективнішого нафтогазового регіону – Південного. Поклади нафти і газу розташовані як на суші, так і на морі. На шельфову ділянку Чорного моря «Дельфін» вже подали заявку 4 компанії, які мають намір укласти з Україною Угоду про розподіл продукції (УРП). Odesa Offshore Conference 2019 – є найкращим майданчиком для зустрічі українських та закордонних замовників з буровими та сервісними компаніями та постачальниками обладнання.
ODESA OFFSHORE CONFERENCE 2019
Всі події