АМКУ оштрафувало трейдерів на процедурі закупівлі газу аеропортом «Бориспіль» у 2016р

Антимонопольний комітет України оштрафував трейдерів які брали участь в аукціоні із закупівлі 3 млн куб м природного газу аеропортом «Бориспіль» у 2016р. Очікувана вартість тендеру складала майже 26 млн грн (з ПДВ). Інформація опублікована 31 липня 2020р на офіційному веб-порталі АМКУ.

Мова йде про 3 учасників ТОВ «Енергетична нафтогазова компанія», ТОВ «Нафтогаз-Альянс» та ТОВ «Газпостач-Черкаси», які діяли злагоджено з наміром усунути змагальність між собою. Всі 3 компанії вчинили антиконкурентні узгоджені дії, що спотворило результати торгів.

АМКУ виявило наступні докази змови між порушниками:

- ТОВ «Нафтогаз-Альянс» і ТОВ «ЕНК» подавали податкову звітність та здійснювали контроль банківських рахунків з однієї ІР-адреси, яка належить третій особі;

- ТОВ «ЕНК» та ТОВ «Нафтогаз-Альянс» подавали податкову звітність з ІР-адреси, яка належить ТОВ «Газпостач-Черкаси»;

- Користувалися спільними засобами зв’язку, що належать одному з фігурантів справи;

- мали спільних працівників;

- вели господарську діяльність за однією адресою;

- мали фінансово-господарські відносин у вигляду поворотної фінансової допомоги;

- мали сталі господарські відносини;

- мали спільні особливості й однакові помилки в оформлені тендерних пропозицій;

- одночасно та послідовно користувалися одним і тим самим сканобладнанням для копіювання документів.

Наслідком такої узгодженої схеми стала нечесна перемога ТОВ «Енергетична нафтогазова компанія».

За результатами розгляду справи компанії були оштрафонані, ТОВ «Нафтогаз-Альянс» – на 1,8 млн грн, ТОВ «Газпостач-Черкаси» – на 187 тис грн, та ТОВ «ЕНК» на 70 тис грн. Також за законом компанії позбавлені на три роки права брати участь у державних тендерах.

13:06 / 31 липня, 2020

Подiї
11:00 / 13 лютого, 2020
AGROPETROL 2020 AGROPETROL – це єдиний в Україні майданчик для зустрічі виробників та постачальників дизпалива, бензину, пропан-бутану, природного газу та електроенергії зі споживачами – представниками агрокомпаній та промислових підприємств. В Києві 13 лютого зустрінуться представники відділу закупівель з трейдерами
AGROPETROL 2020
08:00 / 26 вересня, 2019
ODESA OFFSHORE CONFERENCE 2019 Україна має всі шанси відновити роботу найперспективнішого нафтогазового регіону – Південного. Поклади нафти і газу розташовані як на суші, так і на морі. На шельфову ділянку Чорного моря «Дельфін» вже подали заявку 4 компанії, які мають намір укласти з Україною Угоду про розподіл продукції (УРП). Odesa Offshore Conference 2019 – є найкращим майданчиком для зустрічі українських та закордонних замовників з буровими та сервісними компаніями та постачальниками обладнання.
ODESA OFFSHORE CONFERENCE 2019
12:00 / 13 червня, 2019
Круглий стіл: Ризики та переваги впровадження нового ринку електроенергії Для обговорення процесу впровадження нового ринку електроенергії, яке заплановано на 1 липня 2019р, компанія ExPro Consulting зібрала в інформагентстві "Укрінформ" провідних гравців ринку, а також більше 120 незалжених постачальників та споживачів електроенергії.
Круглий стіл: Ризики та переваги впровадження нового ринку електроенергії
Всі події