АМКУ дозволив кіпрській компанії D.A.T.E. збільшити частку в «Придніпровській БіоТЕС» до 50%

Антимонопольний комітет України надав дозвіл кіпрській компанії «D.A.T.E. Investment Management Company» придбати частку в статутному капіталі ТОВ «Придніпровська Біотес», що забезпечує досягнення в 50% голосів у вищому органі управління ТОВ.

Відповідне рішення було прийнято 7 травня на засіданні АМКУ.

«Надано дозвіл дозволу компанії «D.A.T.E. INVESTMENT MANAGEMENT COMPANY» (м. Лімасол, Кіпр) на придбання частки в статутному капіталі ТОВ «Придніпровська Біотес» (м. Київ), що забезпечує досягнення 50 відсотків голосів у вищому органі управління товариства», - вказали в АМКУ.

«Придністровська БіоТЕС» є проєктом групи «Укртепло», станція розташована місті Токмак Запорізької області. Як повідомили в «Укртепло», станція має розпочати роботу в 2021р, потужність БіоТЕС складе – 8,6 МВт електроенергії та 24 МВт теплопостачання, як паливо БіоТЕС використовуватиме лушпиння соняшника та солому.

За даними Єдиного державного реєстру юридичних осіб, до викупу частки, згідно з рішенням АМКУ, частка «D.A.T.E. Investment Management Company» в компанії становила 24,91%. Найбільша частка, 25,11%, належала ТОВ «Фінанс Еліт Компані».

За даними ресурсу OpenCorporates, кіпрська компанія була заснована в серпні 2016р.

14:14 / 11 травня 2021

Подiї
09:00 / 20 травня, 2021
CARPATHIAN OIL & GAS CONFERENCE 2021 Карпатська нафтогазова конференція традиційно збирає видобувників, сервісні, бурові компанії та трейдерів у Львові. 20-21 травня EXPRO об‘єднає представників нафтогазової галузі та вперше підніме питання торгівлі електроенергії і напрямку декарбонізації та використання водню в Україні та Європі
CARPATHIAN OIL & GAS CONFERENCE 2021
11:00 / 13 лютого, 2020
AGROPETROL 2020 AGROPETROL – це єдиний в Україні майданчик для зустрічі виробників та постачальників дизпалива, бензину, пропан-бутану, природного газу та електроенергії зі споживачами – представниками агрокомпаній та промислових підприємств. В Києві 13 лютого зустрінуться представники відділу закупівель з трейдерами
AGROPETROL 2020
08:00 / 26 вересня, 2019
ODESA OFFSHORE CONFERENCE 2019 Україна має всі шанси відновити роботу найперспективнішого нафтогазового регіону – Південного. Поклади нафти і газу розташовані як на суші, так і на морі. На шельфову ділянку Чорного моря «Дельфін» вже подали заявку 4 компанії, які мають намір укласти з Україною Угоду про розподіл продукції (УРП). Odesa Offshore Conference 2019 – є найкращим майданчиком для зустрічі українських та закордонних замовників з буровими та сервісними компаніями та постачальниками обладнання.
ODESA OFFSHORE CONFERENCE 2019
Всі події