«АЛД» замовить бувші у вжитку бурильні труби

ТОВ «АЛД» оголосило відкриті торги з подальшим аналізом ринку, на закупівлю бурильних труб діаметром 114мм в кількості 300 м бувших у вжитку, для буріння на Сєвєродонецькій площі, що на Луганщині.

Про це йдеться у повідомленні компанії, яке опубліковано 14 червня 2019р в системі публічних закупівель Smarttender.

Детальніше із технічними умовами можна ознайомитись в розділі закупівлі «Документація».

До участі в торгах запрошуються фізичні особи-підприємці та юридичні особи. Комерційна пропозиція може бути подана до 20 червня 2019р організаціями, зареєстрованими в системі Smarttender.

Довідка Expro:

ТОВ «АЛД» (керівник: Вікторія Лаврега, засновники: Володимир Евдокимов, Олександр Наумик, Костянтин Хворостяний, Юрій Шубін) володіє ліцензією на користування надрами Сєвєродонецької нафтогазоносної площі, дійсною до 2038р. Основний вид діяльності: будівництво трубопроводів.

15:58 / 14 червня, 2019

Подiї
08:00 / 26 вересня, 2019
ODESA OFFSHORE CONFERENCE 2019 Україна має всі шанси відновити роботу найперспективнішого нафтогазового регіону – Південного. Поклади нафти і газу розташовані як на суші, так і на морі. На шельфову ділянку Чорного моря «Дельфін» вже подали заявку 4 компанії, які мають намір укласти з Україною Угоду про розподіл продукції (УРП). Odesa Offshore Conference 2019 – є найкращим майданчиком для зустрічі українських та закордонних замовників з буровими та сервісними компаніями та постачальниками обладнання.
ODESA OFFSHORE CONFERENCE 2019
12:00 / 13 червня, 2019
Круглий стіл: Ризики та переваги впровадження нового ринку електроенергії Для обговорення процесу впровадження нового ринку електроенергії, яке заплановано на 1 липня 2019р, компанія ExPro Consulting зібрала в інформагентстві "Укрінформ" провідних гравців ринку, а також більше 120 незалжених постачальників та споживачів електроенергії.
Круглий стіл: Ризики та переваги впровадження нового ринку електроенергії
08:00 / 23 травня, 2019
CARPATHIAN OIL & GAS CONFERENCE 2019 Перший день конференції 23 травня присвячений новим технологіям видобутку нафти і газу, геологічним дослідженням, бурінню, інтенсифікації видобутку (ГРП, снабінг) та ремонту свердловин. Головна тема другого дня міжнародного заходу - трейдинг природного газу в Україні та Європі. Ukrainian Gas Market 24 травня збирає постачальників, видобувників, трейдерів та імпортерів природного газу.
CARPATHIAN OIL & GAS CONFERENCE 2019
Всі події