Агрохолдинг «Астарта» в рік споживає 100 млн кВт-год електроенергії та 24 тис. тонн вугілля

Один із найбільших виробників цукру - агропромисловий холдинг «Астарта» в рік потребує близько 100 млн кВт-год електричної енергії та 24 тис. тонн вугілля. Про це на конференції «Агропетрол 2019» повідомив керівник напрямку природного газу «Астарти» Роман Кравець.

Крім цього, він додав, що компанія закуповує 9,07 тис. тонн антрацитового вугілля і 14,6 тис. тонн, що становить 3% виробничих витрат. В той же час електроенергія становить 1,5% виробничих витрат.

«Про електроенергію, ринок трансформується, поки що купуємо 90% в збутових компаній (обленерго – ред.) в регіонах», - заявив Кравець.

По вугіллю він уточнив, що зараз існує проблема, адже антрацит доставляється з Ростовської області (Росія).

«Весь антрацит йде з Росії. Має місце дуже складна ситуація з перевіркою якості. Цей процес дуже кропіткий, в результаті цього інколи ми вимушені купувати дорогий кокс», - додав Кравець.

За його словами, компанія постійно працює над зменшення енергоспоживання на тону виробленої продукції. З 2017р цей показник стабільно становить 5%.

Також, Кравець розповів про біогазовий комплекс на Полтавщині, який виробляє біогаз у процесі ферментації відходів цукрового виробництва та пожнивних залишків. Його проектна потужність досягає 150 тис. куб. м біогазу/день, що еквівалентно 75 тис. куб. м природного газу. Весь біогаз компанія використовує для власних потреб.

14:01 / 8 лютого, 2019

Подiї
08:00 / 23 травня, 2019
CARPATHIAN OIL & GAS CONFERENCE 2019 Перший день конференції 23 травня присвячений новим технологіям видобутку нафти і газу, геологічним дослідженням, бурінню, інтенсифікації видобутку (ГРП, снабінг) та ремонту свердловин. Головна тема другого дня міжнародного заходу - трейдинг природного газу в Україні та Європі. Ukrainian Gas Market 24 травня збирає постачальників, видобувників, трейдерів та імпортерів природного газу.
CARPATHIAN OIL & GAS CONFERENCE 2019
12:30 / 5 березня, 2019
Круглий стіл: Добове балансування ринку газу в Україні Для обговорення перших днів добового балансування ринку природного газу в Києві зібрались трейдери, оператори ГРМ, «Укртрансгаз», НКРЕКП та споживачі.
Круглий стіл: Добове балансування ринку газу в Україні
10:00 / 8 лютого, 2019
AGROPETROL 2019 AGROPETROL – це єдиний в Україні майданчик для зустрічі виробників та постачальників дизпалива, бензину, пропан-бутану, природного газу, електроенергії та міндобрив зі споживачами – представниками агрокомпаній та промислових підприємств. В Києві 8 лютого зустрінуться представники відділу закупівель з трейдерами
AGROPETROL 2019
Всі події