Агрохолдинг «Астарта» в рік споживає 100 млн кВт-год електроенергії та 24 тис. тонн вугілля

Один із найбільших виробників цукру - агропромисловий холдинг «Астарта» в рік потребує близько 100 млн кВт-год електричної енергії та 24 тис. тонн вугілля. Про це на конференції «Агропетрол 2019» повідомив керівник напрямку природного газу «Астарти» Роман Кравець.

Крім цього, він додав, що компанія закуповує 9,07 тис. тонн антрацитового вугілля і 14,6 тис. тонн, що становить 3% виробничих витрат. В той же час електроенергія становить 1,5% виробничих витрат.

«Про електроенергію, ринок трансформується, поки що купуємо 90% в збутових компаній (обленерго – ред.) в регіонах», - заявив Кравець.

По вугіллю він уточнив, що зараз існує проблема, адже антрацит доставляється з Ростовської області (Росія).

«Весь антрацит йде з Росії. Має місце дуже складна ситуація з перевіркою якості. Цей процес дуже кропіткий, в результаті цього інколи ми вимушені купувати дорогий кокс», - додав Кравець.

За його словами, компанія постійно працює над зменшення енергоспоживання на тону виробленої продукції. З 2017р цей показник стабільно становить 5%.

Також, Кравець розповів про біогазовий комплекс на Полтавщині, який виробляє біогаз у процесі ферментації відходів цукрового виробництва та пожнивних залишків. Його проектна потужність досягає 150 тис. куб. м біогазу/день, що еквівалентно 75 тис. куб. м природного газу. Весь біогаз компанія використовує для власних потреб.

14:01 / 8 лютого, 2019

Подiї
08:00 / 26 вересня, 2019
ODESA OFFSHORE CONFERENCE 2019 Україна має всі шанси відновити роботу найперспективнішого нафтогазового регіону – Південного. Поклади нафти і газу розташовані як на суші, так і на морі. На шельфову ділянку Чорного моря «Дельфін» вже подали заявку 4 компанії, які мають намір укласти з Україною Угоду про розподіл продукції (УРП). Odesa Offshore Conference 2019 – є найкращим майданчиком для зустрічі українських та закордонних замовників з буровими та сервісними компаніями та постачальниками обладнання.
ODESA OFFSHORE CONFERENCE 2019
12:00 / 13 червня, 2019
Круглий стіл: Ризики та переваги впровадження нового ринку електроенергії Для обговорення процесу впровадження нового ринку електроенергії, яке заплановано на 1 липня 2019р, компанія ExPro Consulting зібрала в інформагентстві "Укрінформ" провідних гравців ринку, а також більше 120 незалжених постачальників та споживачів електроенергії.
Круглий стіл: Ризики та переваги впровадження нового ринку електроенергії
08:00 / 23 травня, 2019
CARPATHIAN OIL & GAS CONFERENCE 2019 Перший день конференції 23 травня присвячений новим технологіям видобутку нафти і газу, геологічним дослідженням, бурінню, інтенсифікації видобутку (ГРП, снабінг) та ремонту свердловин. Головна тема другого дня міжнародного заходу - трейдинг природного газу в Україні та Європі. Ukrainian Gas Market 24 травня збирає постачальників, видобувників, трейдерів та імпортерів природного газу.
CARPATHIAN OIL & GAS CONFERENCE 2019
Всі події