«Агро Газ Трейдінг» планує купити 3 млн куб м газу на УЕБ

ТОВ «Агро Газ Трейдінг» (АГТ) 24 березня вперше вийшло на ТБ «Українська енергетична біржа» (УЕБ) з купівлею природного газу ресурсу квітня 2021р. Про це ExPro повідомили у компанії.

«Агро Газ Трейдінг» планує придбати 3 млн куб м квітневого ресурсу з передачею на VTP (Virtual Trading Point). Умови оплати – подекадна оплата: 33% вартості газу – 20 квітня, 33% - до 30 квітня, 34% - до 12 травня 2021р.

«Ми намагаємося збільшити кількість постачальників газу за рахунок залучення нових компаній через біржу. Таким чином, зробимо нашу закупівлю газу більш прозорою та зрозумілою як для постачальників, так і для всього газового ринку», - зазначив голова напрямку трейдингу газу АГТ Дмитро Селезньов.

Також у компанії повідомили, що планують здійснювати закупівлю газу постійно, в щоденному режимі, всього не менше 30 млн куб м на місяць. Це становить половину всього необхідного обсягу газу, іншу половину ресурсу АГТ планує отримувати через довгострокові контракти.

Нагадаємо, АГТ 17 лютого вперше вийшов на УЕБ. Відтоді компанія стала постійним учасником біржових торгів. Вперше АГТ придбав газ 17 лютого – 2 млн куб м газу в ПСГ. Крім того, на початку березня компанія вперше виступила продавцем газу 200 тис куб м газу у сховищах. Таким чином, АГТ працює на біржі уже більше місяця, щодня торгуючи газом. Разом з тим, до цього часу АГТ торгував на УЕБ лише газом у ПСГ.

Довідка ExPro

ТОВ «Агро Газ Трейдінг» (АГТ) - українська трейдингова компанія, заснована у грудні 2016р. Генеральний директор Роман Байрак. Засновники Олександр Горбуненко 50% та Володимир Колот 50%. У липні 2019р АГТ розпочав співпрацю з Одеським припортовим заводом, підписавши договір на переробку давальницької сировини (природного газу). Діючий договір між АГТ та ОПЗ продовжено до квітня 2021р.

ОПЗ 1 серпня 2019р відновив роботу після зупинки у квітні 2018р. Завод з серпня 2019р співпрацює з АГТ на умовах постачання давальницької сировини. Відповідно до укладеного договору, щомісяця АГТ постачає на ОПЗ близько 60 млн куб м газу.

АТ «Одеський припортовий завод» (ОПЗ) – одне з найбільших хімічних підприємств країни. Основна продукція – аміак та карбамід. АГТ за період роботи з ОПЗ поставила для переробки близько 1 млрд куб м природного газу, з якого було вироблено понад 1 млн т карбаміду і більш ніж 120 тис т аміаку. Понад 90% продукції виробництва ОПЗ постачається на експорт.

11:15 / 25 березня 2021

Подiї
09:00 / 20 травня, 2021
CARPATHIAN OIL & GAS CONFERENCE 2021 Карпатська нафтогазова конференція традиційно збирає видобувників, сервісні, бурові компанії та трейдерів у Львові. 20-21 травня EXPRO об‘єднає представників нафтогазової галузі та вперше підніме питання торгівлі електроенергії і напрямку декарбонізації та використання водню в Україні та Європі
CARPATHIAN OIL & GAS CONFERENCE 2021
11:00 / 13 лютого, 2020
AGROPETROL 2020 AGROPETROL – це єдиний в Україні майданчик для зустрічі виробників та постачальників дизпалива, бензину, пропан-бутану, природного газу та електроенергії зі споживачами – представниками агрокомпаній та промислових підприємств. В Києві 13 лютого зустрінуться представники відділу закупівель з трейдерами
AGROPETROL 2020
08:00 / 26 вересня, 2019
ODESA OFFSHORE CONFERENCE 2019 Україна має всі шанси відновити роботу найперспективнішого нафтогазового регіону – Південного. Поклади нафти і газу розташовані як на суші, так і на морі. На шельфову ділянку Чорного моря «Дельфін» вже подали заявку 4 компанії, які мають намір укласти з Україною Угоду про розподіл продукції (УРП). Odesa Offshore Conference 2019 – є найкращим майданчиком для зустрічі українських та закордонних замовників з буровими та сервісними компаніями та постачальниками обладнання.
ODESA OFFSHORE CONFERENCE 2019
Всі події