Acorn Energy Data Platform пропонує інтегрований online-сервіс на ринку електроенергії

Багато постачальників, виробників та споживачів електроенергії стикаються з проблемою недосконалості систем моніторингу та обліку електроенергії, вирішити ці проблеми дозволяє інтегрований online-сервіс Acorn Energy Data Platform, який забезпечує комплексний цифровий підхід до ведення обліку електроенергії.

Про це в інтерв’ю для агентства ExPro розповів комерційний директор компанії Acorn, яка є розробником згаданого програмного продукту, Євген Перевозник.

«Дана платформа дозволяє полегшити роботу учасників ринку, надавши наступні інструменти: відображення агрегованих даних про споживання/генерацію електричної енергії; відображення вартості електроенергії з розбиттям на ринкові складові з погодинним інтегруванням; контроль втрат електричної енергії; конфігурування CIM-моделі мережі; планування споживання/генерації; оперативний розрахунок вартості електроенергії; порівняння та верифікація даних; оформлення технічних заявок на ремонт АСКОЕ (автоматизована система комерційного обліку електроенергії – ред.); цілодобова технічна підтримка клієнта; диспетчерський контроль даних об’єкта», - сказав він.

За його словами, відсутність комплексного підходу до ведення обліку дозволяє уникнути ряду проблем.

«По-перше, це - неповнота даних про фактичне споживання та виробництво електричної енергії, в результаті чого доводиться робити ручне моделювання графіків; по-друге, - це затримка в розрахунку небалансів електроенергії і, як наслідок, затримка взаєморозрахунків між різними учасниками ринку за фактично спожиті або вироблені об’єми електроенергії», - додав комерційний директор компанії.

Крім того, Acorn Energy Data Platform дозволає підприємствам в режимі online відслідковувати та вести власний енергетичний баланс, така опція буде дуже зручною для гравців ринку, особливо у світлі ускладнення роботи різних сегментів ринку.

«На сьогодні для багатьох підприємств ведення такого балансу все ще залишається досить складним завданням, полегшити яке має саме Acorn Energy Data Platform», - зазначив топ-менеджер компанії.

Більше про можливості використання online-сервісу Acorn Energy Data Platform читайте в інтерв’ю.

11:55 / 22 травня 2020

Подiї
11:00 / 13 лютого, 2020
AGROPETROL 2020 AGROPETROL – це єдиний в Україні майданчик для зустрічі виробників та постачальників дизпалива, бензину, пропан-бутану, природного газу та електроенергії зі споживачами – представниками агрокомпаній та промислових підприємств. В Києві 13 лютого зустрінуться представники відділу закупівель з трейдерами
AGROPETROL 2020
08:00 / 26 вересня, 2019
ODESA OFFSHORE CONFERENCE 2019 Україна має всі шанси відновити роботу найперспективнішого нафтогазового регіону – Південного. Поклади нафти і газу розташовані як на суші, так і на морі. На шельфову ділянку Чорного моря «Дельфін» вже подали заявку 4 компанії, які мають намір укласти з Україною Угоду про розподіл продукції (УРП). Odesa Offshore Conference 2019 – є найкращим майданчиком для зустрічі українських та закордонних замовників з буровими та сервісними компаніями та постачальниками обладнання.
ODESA OFFSHORE CONFERENCE 2019
12:00 / 13 червня, 2019
Круглий стіл: Ризики та переваги впровадження нового ринку електроенергії Для обговорення процесу впровадження нового ринку електроенергії, яке заплановано на 1 липня 2019р, компанія ExPro Consulting зібрала в інформагентстві "Укрінформ" провідних гравців ринку, а також більше 120 незалжених постачальників та споживачів електроенергії.
Круглий стіл: Ризики та переваги впровадження нового ринку електроенергії
Всі події