ABB на фоні COVID-19 закриває офіси в Україні, але зберігає присутність на ринку

Один зі світових лідерів-виробників електротехнічного обладнання компанія ABB на фоні економічного спаду та поширення COVID-19 закриває офісні представництва в Україні, але зберігає присутність на ринку – працює мережа дилерів, забезпечуються сервісні послуги, поставки нового обладнання будуть здійснюватися із представництва ABB в Польщі.

Про це в коментарі для агентства ExPro повідомив один з дилерів компанії.

«Офіси закриваються, але компанія повністю зберігає свою присутність на ринку, адже працює мережа дилерів, наприклад 5 компаній, які займаються низьковольтним обладнанням та інші дилери. Компанія повністю буде забезпечувати сервіс обладнання згідно діючих контрактів, придбати нове обладнання клієнти зможуть у дилерів, воно буде постачатися з офісу ABB в Польщі», - сказав він.

Інформацію про закриття українських офісів ABB також підтвердили інші учасники ринку.

Телефони в офісах компанії в Києві, Львові та Запоріжжі не відповідають.

Згідно повідомлення прес-центру ABB від 30 березня, компанія очікує падіння фінансових показників у першому кварталі 2020р в результаті економічного спаду на фоні поширення коронавірусної інфекції та заходів по боротьбі з нею.

12:46 / 31 березня, 2020

Подiї
11:00 / 13 лютого, 2020
AGROPETROL 2020 AGROPETROL – це єдиний в Україні майданчик для зустрічі виробників та постачальників дизпалива, бензину, пропан-бутану, природного газу та електроенергії зі споживачами – представниками агрокомпаній та промислових підприємств. В Києві 13 лютого зустрінуться представники відділу закупівель з трейдерами
AGROPETROL 2020
08:00 / 26 вересня, 2019
ODESA OFFSHORE CONFERENCE 2019 Україна має всі шанси відновити роботу найперспективнішого нафтогазового регіону – Південного. Поклади нафти і газу розташовані як на суші, так і на морі. На шельфову ділянку Чорного моря «Дельфін» вже подали заявку 4 компанії, які мають намір укласти з Україною Угоду про розподіл продукції (УРП). Odesa Offshore Conference 2019 – є найкращим майданчиком для зустрічі українських та закордонних замовників з буровими та сервісними компаніями та постачальниками обладнання.
ODESA OFFSHORE CONFERENCE 2019
12:00 / 13 червня, 2019
Круглий стіл: Ризики та переваги впровадження нового ринку електроенергії Для обговорення процесу впровадження нового ринку електроенергії, яке заплановано на 1 липня 2019р, компанія ExPro Consulting зібрала в інформагентстві "Укрінформ" провідних гравців ринку, а також більше 120 незалжених постачальників та споживачів електроенергії.
Круглий стіл: Ризики та переваги впровадження нового ринку електроенергії
Всі події