85 % непобутових споживачів газу Вінниччини вирішили працювати з «Вінницягазом»

85% споживачів газу Вінницької області з числа юридичних осіб уклали з АТ «Вінницягаз» договори на технічне обслуговування внутрішньобудинкових газових мереж.

Про це йдеться в повідомленні компанії.

З 2019р послуга надається на ринкових умовах, забезпечує належний стан мереж та безпеку в користуванні газом для споживачів.

«Вінницягаз» на договірних умовах обслуговує внутрішні мережі 3,7 тис або понад 85 % комунально-побутових споживачів газу Вінниччини, 341 або 69% промислових підприємств з потужністю споживання понад 16 м куб/год.

Решта підприємств, установ та організацій регіону, що споживають газ, здійснюють технічне обслуговування своїх мереж за допомогою власних газових служб або із залученням сторонніх спеціалізованих організацій. Дбають про стан внутрішніх мереж і власники житлових будинків.

На кінець травня договори на техобслуговування газопроводів та газоспоживаючого обладнання з «Вінницягазу» уклали понад 570 ОСББ та Управляючих компаній, а також 9,2 тис приватних домоволодінь.

«Технічне обслуговування внутрішньобудинкових газових мереж забезпечує належний стан газопроводів і газового обладнання, безперервність та безпеку в користуванні газом для споживачів», - пояснює технічний директор «Вінницягазу» Володимир Білаш.

Нагадаємо, за стан газового обладнання, мереж будинків, квартир та нежитлових приміщень відповідають їх власники або балансоутримувачі.

З січня 2019р вони самостійно можуть обрати собі підрядника, який буде здійснювати обслуговування газових приладів та системи газопостачання будинку. Відсутність регулярного технічного обслуговування призводить до погіршення стану мереж, втрати надійності та безпечності.

Є підставою для припинення розподілу природного газу на об’єкт відповідно до Правил безпеки систем газопостачання.

Оператор ГРМ залишається відповідальним за аварійне обслуговування газопроводів, цілодобово щоденно приймає аварійні виклики від споживачів природного газу, безкоштовно локалізує та ліквідовує аварійні ситуації.

Крім того, «Вінницягаз» і надалі безкоштовно обслуговує лічильники газу, встановлені за кошти компанії.

13:48 / 1 червня, 2020

Подiї
11:00 / 13 лютого, 2020
AGROPETROL 2020 AGROPETROL – це єдиний в Україні майданчик для зустрічі виробників та постачальників дизпалива, бензину, пропан-бутану, природного газу та електроенергії зі споживачами – представниками агрокомпаній та промислових підприємств. В Києві 13 лютого зустрінуться представники відділу закупівель з трейдерами
AGROPETROL 2020
08:00 / 26 вересня, 2019
ODESA OFFSHORE CONFERENCE 2019 Україна має всі шанси відновити роботу найперспективнішого нафтогазового регіону – Південного. Поклади нафти і газу розташовані як на суші, так і на морі. На шельфову ділянку Чорного моря «Дельфін» вже подали заявку 4 компанії, які мають намір укласти з Україною Угоду про розподіл продукції (УРП). Odesa Offshore Conference 2019 – є найкращим майданчиком для зустрічі українських та закордонних замовників з буровими та сервісними компаніями та постачальниками обладнання.
ODESA OFFSHORE CONFERENCE 2019
12:00 / 13 червня, 2019
Круглий стіл: Ризики та переваги впровадження нового ринку електроенергії Для обговорення процесу впровадження нового ринку електроенергії, яке заплановано на 1 липня 2019р, компанія ExPro Consulting зібрала в інформагентстві "Укрінформ" провідних гравців ринку, а також більше 120 незалжених постачальників та споживачів електроенергії.
Круглий стіл: Ризики та переваги впровадження нового ринку електроенергії
Всі події