8-9 грудня відбудеться 1-й Німецько-Український енергетичний день

8-9 грудня в online-форматі відбудеться 1-й Німецько-Український енергетичний день, під час якого представники уряду та бізнесу Федеративної республіки Німеччина та України будуть обговорювати питання співпраці між двома країнами в енергетичній сфері, зокрема щодо проблеми трансформації вугільної галузі (вугледобувних регіонів) та розвитку водневої енергетики.

До вітального слова на заході запрошені Федеральний міністр економіки та енергетики Німеччини Петер Альтмайєр, Прем’єр-міністр України Денис Шмигаль та посол ФРН в Україні Анка Фельгузен.

На заході планується участь представників німецької (Вільна держава Саксонія, Федеральне міністерство економіки та енергетики, представники місцевого самоврядування та громадських організацій та ін.), а також української (Міненерго, голови міст з регіонів видобутку вугілля, «Оператор ГТС України», ДТЕК ВДЕ, «Укренерго» та ін.) сторін.

Крім того, під час форуму буде розглянута проблематика з енергоефективності та розвитку відновлюваних джерел енергії.

Деталі заходу, а також реєстрація для участі доступні за посиланням.

Як повідомляло агентство ExPro, 26 серпня 2020р між Україною та Німеччиною була підписана Спільна заява про започаткування Німецько-Українського енергетичного партнерства, що стало початком нового рівня діалогу та співпраці між обома країнами у сфері енергетики. Ця заява лягла в основу започаткування Німецько-Українського енергетичного дня, як заходу, націленого на поглиблення співпраці між двома країнами у згаданій сфері.

15:43 / 30 листопада 2020

Подiї
11:00 / 13 лютого, 2020
AGROPETROL 2020 AGROPETROL – це єдиний в Україні майданчик для зустрічі виробників та постачальників дизпалива, бензину, пропан-бутану, природного газу та електроенергії зі споживачами – представниками агрокомпаній та промислових підприємств. В Києві 13 лютого зустрінуться представники відділу закупівель з трейдерами
AGROPETROL 2020
08:00 / 26 вересня, 2019
ODESA OFFSHORE CONFERENCE 2019 Україна має всі шанси відновити роботу найперспективнішого нафтогазового регіону – Південного. Поклади нафти і газу розташовані як на суші, так і на морі. На шельфову ділянку Чорного моря «Дельфін» вже подали заявку 4 компанії, які мають намір укласти з Україною Угоду про розподіл продукції (УРП). Odesa Offshore Conference 2019 – є найкращим майданчиком для зустрічі українських та закордонних замовників з буровими та сервісними компаніями та постачальниками обладнання.
ODESA OFFSHORE CONFERENCE 2019
12:00 / 13 червня, 2019
Круглий стіл: Ризики та переваги впровадження нового ринку електроенергії Для обговорення процесу впровадження нового ринку електроенергії, яке заплановано на 1 липня 2019р, компанія ExPro Consulting зібрала в інформагентстві "Укрінформ" провідних гравців ринку, а також більше 120 незалжених постачальників та споживачів електроенергії.
Круглий стіл: Ризики та переваги впровадження нового ринку електроенергії
Всі події