70% споживачів вчасно сплачують за розподіл газу - Вінницягаз

Станом на 1 вересня 70% клієнтів АТ «Вінницягаз» вчасно розрахувалися за послугу розподілу газу. Інша частина споживачів затримує оплату рахунків. Загальна сума боргу перед компанією сягнула 50 млн грн. Про це повідомляє прес-служба «Вінницягазу». Це є причиною затримки фінансування технологічного процесу доставки газу та підготовки мереж до опалювального сезону.

За 8 місяців 2021р за послугу розподілу газу повністю розрахувались понад 316 тис споживачів Вінниччини. З них 20 тис клієнтів уже розрахувалися до кінця поточного року.

«Наша компанія вдячна клієнтам, які вчасно розраховуються за послугу розподілу газу. Адже за рахунок тарифних коштів «Вінницягаз» здійснює утримання та обслуговування мереж, їх підготовку до опалювального сезону, забезпечує щоденне функціонування аварійно-диспетчерської та інших служб. Підтримує в цілодобовому режимі роботу усіх технологічних процесів, що забезпечують надійність газорозподільної системи регіону, безперебійну та безаварійну доставку газу до кожного споживача», – пояснює директор комерційний АТ «Вінницягаз» Олександр Товмач.

Із загальної суми боргу споживачів у 50 млн грн: 36 млн грн - борг побутових споживачів, 10 млн грн – підприємства ТКЕ, 2,5 млн грн – промислові компанії, 1,5 млн грн – бюджетні організації.

За словами компанії, «Вінницягаз» змушене стягувати заборгованість у примусовому порядку. Так, за 8 місяців поточного року боржникам направлено понад 150 тис досудових попереджень. За відсутності реагування стягнення боргу здійснюється в судовому порядку. Крім суми боргу таким споживачам доведеться сплатити ще судові витрати та виконавчий збір. Ризикують неплатники втратити субсидію. Крім того, можуть залишитися без газопостачання.

З 20 серпня 2021р, відповідно до Закону України №1657-IX, знято мораторій на припинення надання комунальних послуг споживачам, які мають заборгованість. Заборона на відключення діятиме тільки в регіонах, де встановлено "червоний" рівень епідеміологічної небезпеки.

Відтак, «Вінницягаз» закликає клієнтів не накопичувати борги та вчасно сплачувати за послугу розподілу газу – до 20 числа кожного місяця, в якому отримуєте послугу. У свою чергу Оператор ГРМ подбає про належний стан мереж, доставку газу до кожного споживача 24/7.

13:22 / 24 вересня 2021

Подiї
09:00 / 23 вересня, 2021
ODESA OFFSHORE CONFERENCE 2021 EXPRO Consulting разом з «Укргазвидобування» запрошують провідні нафтогазові та сервісні компанії до Одеси, де 23 - 24 вересня на Odesa Offshore Conference 2021 будуть обговорені сучасні технології видобутку вуглеводнів на суші і шельфі. Актуальною темою одеської конференції буде розбудова інфраструктури південного регіону України
ODESA OFFSHORE CONFERENCE 2021
09:00 / 20 травня, 2021
CARPATHIAN OIL & GAS CONFERENCE 2021 Карпатська нафтогазова конференція традиційно збирає видобувників, сервісні, бурові компанії та трейдерів у Львові. 20-21 травня EXPRO об‘єднає представників нафтогазової галузі та вперше підніме питання торгівлі електроенергії і напрямку декарбонізації та використання водню в Україні та Європі
CARPATHIAN OIL & GAS CONFERENCE 2021
11:00 / 13 лютого, 2020
AGROPETROL 2020 AGROPETROL – це єдиний в Україні майданчик для зустрічі виробників та постачальників дизпалива, бензину, пропан-бутану, природного газу та електроенергії зі споживачами – представниками агрокомпаній та промислових підприємств. В Києві 13 лютого зустрінуться представники відділу закупівель з трейдерами
AGROPETROL 2020
Всі події