40% клієнтів «Дніпрогазу» користуються онлайн-сервісом «Особистий кабінет»

З початку 2019р більше 15 тисяч споживачів газу зареєстрували «особистий кабінет» на сайті 104.ua загальна кількість користувачів цього сервісу сягнула 152 тисяч, що становить понад 38% від загальної кількості клієнтів АТ «Дніпрогаз».

Про це йдеться в повідомленні компанії.

Дніпряни продовжують активно долучатись до використання електронних дистанційних сервісів.

У поточному році кількість зареєстрованих клієнтів збільшилась більше ніж на 15 тисяч.

Сервіс використовується для контролю балансу особового рахунку, здійснення онлайн-оплати за спожитий газ, отримання інформаційної підтримки щодо послуг з розподілу та передачі показань лічильників.

«В середньому ми фіксуємо близько 2,5 тис. нових реєстрацій щомісяця. Це підтверджує зручність та корисність даного онлайн-сервісу. Адже дистанційні канали комунікації дозволяють нашим клієнтам зекономити час та позбавляють необхідності відвідувати газову компанію для вирішення проблемних питань», - коментує начальник управління клієнтського сервісу АТ «Дніпрогаз» Марина Коваленко.

Спеціалісти «Дніпрогазу» постійно працюють над розширенням спектру зручних послуг для споживачів газу.

Популярним каналом залишаються телефонні звернення. Для передачі показань лічильників до операторів Контакт-центру у 2019р звернулось близько 96,3 тис споживачів газу, понад 11,5 тис дніпрян скористалися сервісом передачі SMS на короткий номер 7104.

Решта споживачів надали перевагу використанню автовідповідача IVR, чат-боту 7104ua та електронної пошти.

Цими каналами скористались 24,7 тис, 3,8 тис та 2,3 тис клієнтів відповідно. Нагадуємо, що побутові споживачі мають щомісяця з 1 по 5 число включно повідомляти газовій компанії обсяг фактично використаного природного газу.

14:01 / 19 серпня, 2019

Подiї
11:00 / 13 лютого, 2020
AGROPETROL 2020 AGROPETROL – це єдиний в Україні майданчик для зустрічі виробників та постачальників дизпалива, бензину, пропан-бутану, природного газу та електроенергії зі споживачами – представниками агрокомпаній та промислових підприємств. В Києві 13 лютого зустрінуться представники відділу закупівель з трейдерами
AGROPETROL 2020
08:00 / 26 вересня, 2019
ODESA OFFSHORE CONFERENCE 2019 Україна має всі шанси відновити роботу найперспективнішого нафтогазового регіону – Південного. Поклади нафти і газу розташовані як на суші, так і на морі. На шельфову ділянку Чорного моря «Дельфін» вже подали заявку 4 компанії, які мають намір укласти з Україною Угоду про розподіл продукції (УРП). Odesa Offshore Conference 2019 – є найкращим майданчиком для зустрічі українських та закордонних замовників з буровими та сервісними компаніями та постачальниками обладнання.
ODESA OFFSHORE CONFERENCE 2019
12:00 / 13 червня, 2019
Круглий стіл: Ризики та переваги впровадження нового ринку електроенергії Для обговорення процесу впровадження нового ринку електроенергії, яке заплановано на 1 липня 2019р, компанія ExPro Consulting зібрала в інформагентстві "Укрінформ" провідних гравців ринку, а також більше 120 незалжених постачальників та споживачів електроенергії.
Круглий стіл: Ризики та переваги впровадження нового ринку електроенергії
Всі події