300 мешканців Рівненщини запаслись газом на зиму за літніми цінами

Споживачі газу вперше отримали можливість закупити персональний резерв газу на весь опалювальний сезон за літньою ціною 5 995,53 грн за тис куб м, а максимальний обсяг закупівлі газу на одне домогосподарство становить 25 тис куб м.

Про це йдеться в повідомленні компанії АТ «Рівнегаз».

Передплата такого запасу є умовою акції «Твоя енергонезалежність», яка стартувала напередодні Дня Незалежності і триватиме до 25 вересня.

Тільки впродовж першого тижня акції пропозицією скористалися 313 жителів Рівненської області, які придбали на опалювальний період майже 236 тис куб м.

За цей час консультації стосовно умов акції отримали майже 2 тис клієнтів «Рівнегазу». У НАК «Нафтогаз України» відзначають, що акція «Твоя енергонезалежність без обмежень» дозволить споживачам економити до 25% вартості газу в опалювальний період.

Зараз ціна на газ для населення найнижча з початку року. Оформити і оплатити покупку можна онлайн - в Особистому кабінеті на 104.ua або в ЦОК.

При собі потрібно мати паспорт, останні показання лічильника газу, і повністю оплатити придбаний запас газу. Аби споживачу було простіше визначитися з потрібним резервом газу на зиму, фахівці «Рівнегазу» надають клієнтам інформацію про обсяги споживання газу в попередні опалювальні періоди.

Використовувати газ, куплений в рамках акції «Твоя енергонезалежність без обмежень», можна буде з 1 жовтня 2019р по 31 березня 2020р. Якщо куплений резерв газу буде витрачено до 1 квітня 2020р, споживач зможе отримати газ на загальних умовах - за ціною ПСО, що діє на той час.

Тим споживачам, хто до 1 квітня 2020р не використає весь куплений газ, залишок грошових коштів буде зарахований на особовий рахунок. Ці кошти можна буде використовувати для розрахунків за газ в наступні місяці або повернути за заявою.

16:27 / 9 вересня, 2019

Подiї
11:00 / 13 лютого, 2020
AGROPETROL 2020 AGROPETROL – це єдиний в Україні майданчик для зустрічі виробників та постачальників дизпалива, бензину, пропан-бутану, природного газу та електроенергії зі споживачами – представниками агрокомпаній та промислових підприємств. В Києві 13 лютого зустрінуться представники відділу закупівель з трейдерами
AGROPETROL 2020
08:00 / 26 вересня, 2019
ODESA OFFSHORE CONFERENCE 2019 Україна має всі шанси відновити роботу найперспективнішого нафтогазового регіону – Південного. Поклади нафти і газу розташовані як на суші, так і на морі. На шельфову ділянку Чорного моря «Дельфін» вже подали заявку 4 компанії, які мають намір укласти з Україною Угоду про розподіл продукції (УРП). Odesa Offshore Conference 2019 – є найкращим майданчиком для зустрічі українських та закордонних замовників з буровими та сервісними компаніями та постачальниками обладнання.
ODESA OFFSHORE CONFERENCE 2019
12:00 / 13 червня, 2019
Круглий стіл: Ризики та переваги впровадження нового ринку електроенергії Для обговорення процесу впровадження нового ринку електроенергії, яке заплановано на 1 липня 2019р, компанія ExPro Consulting зібрала в інформагентстві "Укрінформ" провідних гравців ринку, а також більше 120 незалжених постачальників та споживачів електроенергії.
Круглий стіл: Ризики та переваги впровадження нового ринку електроенергії
Всі події