26 виробників електроенергії з ВДЕ відмовились від позовів проти «Гарантованого покупця»

Двадцять шість виробників електроенергії з відновлюваних джерел відмовились від позовних вимог проти «Гарантованого покупця»

Про це на запит видання elektrovesti.net повідомили у держпідприємстві.

«Так, низка виробників електроенергії – наразі таких 26 – вже відмовилися від своїх позовних вимог або подали заяви про залишення позовів без розгляду. Досягнення таких результатів стало можливим завдяки переговорному процесу, в ході якого пояснили всі можливі наслідки», - йдеться у повідомлені «Гарантованого покупця».

В прес-службі також додали, що жоден великий виробник електроенергії за «зеленим» тарифом не звертався до суду, щоб стягнути заборгованість з «Гарантованого покупця».

12:59 / 14 червня 2021

Подiї
09:00 / 20 травня, 2021
CARPATHIAN OIL & GAS CONFERENCE 2021 Карпатська нафтогазова конференція традиційно збирає видобувників, сервісні, бурові компанії та трейдерів у Львові. 20-21 травня EXPRO об‘єднає представників нафтогазової галузі та вперше підніме питання торгівлі електроенергії і напрямку декарбонізації та використання водню в Україні та Європі
CARPATHIAN OIL & GAS CONFERENCE 2021
11:00 / 13 лютого, 2020
AGROPETROL 2020 AGROPETROL – це єдиний в Україні майданчик для зустрічі виробників та постачальників дизпалива, бензину, пропан-бутану, природного газу та електроенергії зі споживачами – представниками агрокомпаній та промислових підприємств. В Києві 13 лютого зустрінуться представники відділу закупівель з трейдерами
AGROPETROL 2020
08:00 / 26 вересня, 2019
ODESA OFFSHORE CONFERENCE 2019 Україна має всі шанси відновити роботу найперспективнішого нафтогазового регіону – Південного. Поклади нафти і газу розташовані як на суші, так і на морі. На шельфову ділянку Чорного моря «Дельфін» вже подали заявку 4 компанії, які мають намір укласти з Україною Угоду про розподіл продукції (УРП). Odesa Offshore Conference 2019 – є найкращим майданчиком для зустрічі українських та закордонних замовників з буровими та сервісними компаніями та постачальниками обладнання.
ODESA OFFSHORE CONFERENCE 2019
Всі події