25% клієнтів «Хмельницькгаз Збуту» користуються "Особистим кабінетом"

Наразі вже більше 96 тис клієнтів ТОВ «Хмельницькгаз збут» вирішують усі газові питання та сплачують за блакитне паливо дистанційно, з власного комп’ютера або мобільних додатків – це дозволяє онлайн-сервіс «Особистий кабінет» на сайті 104.ua. 

Про це йдеться в повідомленні компанії.

Нині «Хмельницькгаз Збут» для оперативного вирішення питань пропонує своїм споживачам близько десятка онлайн-сервісів.

Однак, найзатребуванішим та найінформативнішим залишається Особистий кабінет на сайті 104.ua.

«Особистий кабінет споживача газу став сучасною альтернативою походам у газову компанію та чергам. Адже тепер, коли вартість газу різна щомісяця, споживач усі зміни одразу отримує в своєму Особистому кабінеті та повністю контролює особовий рахунок та планує подальше використання енергоносія», - зауважує директор компанії Андрій Левицький.

Водночас, користувачі "Особистого кабінету" отримують високий рівень захисту персональних даних, крім того, мають можливість відстежувати історію платежів, вносити показання лічильника, сплачувати з найменшою комісією та обирати для розрахунків найзручніший сервіс.

"Особистий кабінет" особливо інформативний для отримувачів державної допомоги – пільговиків та субсидіантів, адже оперативно відображає усю необхідну інформацію щодо нарахувань та призначень.

Як відомо, з 1 травня 2019р, за рішенням уряду, НКРЕКП та «Нафтогазу України», щомісяця змінюється ціна на природний газ для потреб споживачів та є різною у всіх областях України.

Тому користувачі Особистого кабінету отримують усю необхідну інформацію і щодо вартості газу та усіх нововведень на ринку блакитного палива.

16:08 / 9 вересня, 2019

Подiї
11:00 / 13 лютого, 2020
AGROPETROL 2020 AGROPETROL – це єдиний в Україні майданчик для зустрічі виробників та постачальників дизпалива, бензину, пропан-бутану, природного газу та електроенергії зі споживачами – представниками агрокомпаній та промислових підприємств. В Києві 13 лютого зустрінуться представники відділу закупівель з трейдерами
AGROPETROL 2020
08:00 / 26 вересня, 2019
ODESA OFFSHORE CONFERENCE 2019 Україна має всі шанси відновити роботу найперспективнішого нафтогазового регіону – Південного. Поклади нафти і газу розташовані як на суші, так і на морі. На шельфову ділянку Чорного моря «Дельфін» вже подали заявку 4 компанії, які мають намір укласти з Україною Угоду про розподіл продукції (УРП). Odesa Offshore Conference 2019 – є найкращим майданчиком для зустрічі українських та закордонних замовників з буровими та сервісними компаніями та постачальниками обладнання.
ODESA OFFSHORE CONFERENCE 2019
12:00 / 13 червня, 2019
Круглий стіл: Ризики та переваги впровадження нового ринку електроенергії Для обговорення процесу впровадження нового ринку електроенергії, яке заплановано на 1 липня 2019р, компанія ExPro Consulting зібрала в інформагентстві "Укрінформ" провідних гравців ринку, а також більше 120 незалжених постачальників та споживачів електроенергії.
Круглий стіл: Ризики та переваги впровадження нового ринку електроенергії
Всі події