19 тис клієнтів «Волиньгазу» боргують 6,3 млн за розподіл газу

Близько 10% клієнтів АТ «Волиньгаз» - а це 19 тис споживачів природного газу - накопичили борг у розмірі 6 млн 300 тис грн.

Про це йдеться в повідомленні компанії.

Вони від початку року не здійснили жодного платежу за послугу з розподілу газу (доставку). Нагадаємо, за послугу з розподілу газу (доставку) споживачі сплачують окремо з 1 січня цього року.

Торік 24 грудня Національна комісія з регулювання енергетики та комунальних послуг (НКРЕКП) схвалила зміни, які стосуються споживачів газу. Середня заборгованість за розподіл на одного споживача газу Волині становить 332 грн.

«Для звичайної родини це відносно невелика сума - тому вигідніше погасити борг. Адже, якщо боржник не поспішає цього робити, компанія, відповідно до закону, повинна звернутись до суду і тоді клієнту доведеться викласти з кишені більше, тобто, і оплатити свій борг, і судові витрати. А ця сума немала, судові витрати - близько 2600 грн. До прикладу, середня сума заборгованості в місті Володимирі-Волинському становить 342 грн. Тобто, сума боргу в 6 разів менша, ніж сума судового збору», - відзначає директор комерційний «Волиньгазу» Андрій Карпомиз.

Газорозподільна компанія «Волиньгаз» уже подала до суду на злісних боржників більше 70 позовів. Чимало горе-порушників - споживачі, які мешкають у квартирах і мають незначні суми боргів.

«Борги клієнта за розподіл газу (доставку) можуть призвести до того, що він не одержить субсидію в новому опалювальному сезоні. Тому “дешевше” та вигідніше, так би мовити, всі послуги оплачувати вчасно», - наголошує начальник відділу інспектування «Волиньгазу» Андрій Боярчук. Під час карантину значний відсоток споживачів «перейшли» в онлайн. Оплатити за доставку газу тепер доволі зручно, доступно та швидко. Можн

а зробити це вдома на дивані за допомогою онлайн-сервісів газової компанії. «Волиньгаз» пропонує онлайн-сервіси для передачі показань лічильника, сплати за доставку газу та контролю своїх витрат:

Особистий кабінет на сайті 104.ua, чат-бот Viber 7104ua, мобільні додатки 104 Mobile104 і телеграм.

Зареєструвати Особистий кабінет можна за один дзвінок до контакт-центру (067) 33 39 104 або (0332) 280 104 (оператори приймають виклики з 8.00 до 20.00 щоденно).

Для активації чат-боту Viber 7104ua – зіскануйте QR-код. Також, сплатити за послугу з розподілу газу можна в найближчому банку або у відділенні Укрпошти.

В умовах карантину варто користуватися онлайн-банкінгом (Ощад24/7, Приват24).

11:05 / 13 серпня, 2020

Подiї
11:00 / 13 лютого, 2020
AGROPETROL 2020 AGROPETROL – це єдиний в Україні майданчик для зустрічі виробників та постачальників дизпалива, бензину, пропан-бутану, природного газу та електроенергії зі споживачами – представниками агрокомпаній та промислових підприємств. В Києві 13 лютого зустрінуться представники відділу закупівель з трейдерами
AGROPETROL 2020
08:00 / 26 вересня, 2019
ODESA OFFSHORE CONFERENCE 2019 Україна має всі шанси відновити роботу найперспективнішого нафтогазового регіону – Південного. Поклади нафти і газу розташовані як на суші, так і на морі. На шельфову ділянку Чорного моря «Дельфін» вже подали заявку 4 компанії, які мають намір укласти з Україною Угоду про розподіл продукції (УРП). Odesa Offshore Conference 2019 – є найкращим майданчиком для зустрічі українських та закордонних замовників з буровими та сервісними компаніями та постачальниками обладнання.
ODESA OFFSHORE CONFERENCE 2019
12:00 / 13 червня, 2019
Круглий стіл: Ризики та переваги впровадження нового ринку електроенергії Для обговорення процесу впровадження нового ринку електроенергії, яке заплановано на 1 липня 2019р, компанія ExPro Consulting зібрала в інформагентстві "Укрінформ" провідних гравців ринку, а також більше 120 незалжених постачальників та споживачів електроенергії.
Круглий стіл: Ризики та переваги впровадження нового ринку електроенергії
Всі події