180 тис клієнтів «Івано-Франківськгаз Збуту» вирішують газові питання онлайн

За липень Контакт-центр «Івано-Франківськгаз Збуту» опрацював понад 15 тис письмових звернень.

Про це йдеться в повідомленні компанії.

Левова їх частка – це стан особового рахунку. Ще майже 180 тис клієнтів компанії вирішували свої газові питання через онлайн-сервіси компанії. Контакт-центр ТОВ «Івано-Франківськгаз Збут» є одним з ключових каналів взаємодії газопостачальної компанії зі споживачами. Він працює з 2015р щоденно, 7 днів на тиждень, з 8.00 до 20.00 год.

Телефонуючи в контакт-центр, споживачі компанії можуть вирішити усі питання, що стосуються нарахування, стану особового рахунку та навіть замовити довідку.

«Завдання «Івано-Франківськгаз Збуту» не лише забезпечити споживачам газопостачання 24/7, а й створити зручні сервіси для комунікації. Тому ми постійно удосконалюємо та створюємо нові сервіси задля зручності наших клієнтів», - розповідає начальник відділу продажів фізичним особам «Івано-Франківськгаз Збуту» Леся Хараїм.

«Івано-Франківськгаз Збут» створив для побутових споживачів газу п’ять зручних онлайн-сервісів:  особистий кабінет на сайті 104.ua, 

чат-боти Telegram 7104ua,  Viber 7104ua, мобільні додатки 104Mobile, 104Mobile Light, які дають змогу безконтактно:

∙ звіряти стан особового рахунку;

∙ отримувати електронний рахунок;

∙ контролювати зарахування оплати на особовий рахунок;

∙ переглядати історію платежів;

∙ здійснювати онлайн-розрахунки за спожитий газ.

Кожного дня новими користувачами онлайн-сервісів «Івано-Франківськгаз Збут» стають більше 100 прикарпатців.

14:45 / 16 липня, 2020

Подiї
11:00 / 13 лютого, 2020
AGROPETROL 2020 AGROPETROL – це єдиний в Україні майданчик для зустрічі виробників та постачальників дизпалива, бензину, пропан-бутану, природного газу та електроенергії зі споживачами – представниками агрокомпаній та промислових підприємств. В Києві 13 лютого зустрінуться представники відділу закупівель з трейдерами
AGROPETROL 2020
08:00 / 26 вересня, 2019
ODESA OFFSHORE CONFERENCE 2019 Україна має всі шанси відновити роботу найперспективнішого нафтогазового регіону – Південного. Поклади нафти і газу розташовані як на суші, так і на морі. На шельфову ділянку Чорного моря «Дельфін» вже подали заявку 4 компанії, які мають намір укласти з Україною Угоду про розподіл продукції (УРП). Odesa Offshore Conference 2019 – є найкращим майданчиком для зустрічі українських та закордонних замовників з буровими та сервісними компаніями та постачальниками обладнання.
ODESA OFFSHORE CONFERENCE 2019
12:00 / 13 червня, 2019
Круглий стіл: Ризики та переваги впровадження нового ринку електроенергії Для обговорення процесу впровадження нового ринку електроенергії, яке заплановано на 1 липня 2019р, компанія ExPro Consulting зібрала в інформагентстві "Укрінформ" провідних гравців ринку, а також більше 120 незалжених постачальників та споживачів електроенергії.
Круглий стіл: Ризики та переваги впровадження нового ринку електроенергії
Всі події