170 тис абонентів «Вінницягаз Збуту» зареєструвалося в Особистому кабінеті

Кількість абонентів АТ «Вінницягаз Збуту», зареєстрованих в Особистому кабінеті споживача, становить близько 170 тис осіб.

Про це йдеться в повідомленні компанії.

Всього з початку 2020р через онлайн кабінети було здійснено близько 230 тисяч платежів.

«Практично кожен третій клієнт нашої компанії тепер має доступ до Особистого кабінету і користується сервісами онлайн», - коментує директор «Вінницягаз Збуту» Василь Сопільник.

Особливо популярним такий онлайн сервіс став під час карантину. За цей час в Особистому кабінеті зареєструвалось понад 23 тис нових користувачів. З початку року зафіксовано майже 58 тис таких клієнтів, тоді як за весь 2019р ця цифра склала близько 38 тис осіб.

Найбільше зареєструвалося в Особистому кабінеті жителів Вінниці та Вінницького району — понад 20 тис осіб. Найменше — жителів Оратова — 453 споживача.

У «Вінницягаз Збуту» зауважують, що під час карантину реєстрація в особистому кабінеті — найпростіший і найдоступніший метод для передачі показань лічильника та оплати за газ.

Розв'язати всі питання, пов’язані зі споживанням природного газу, відстежити рахунки, переглянути поточну вартість газу, сплатити за отримані послуги — усе це можна зробити в Особистому кабінеті у зручний для вас час.

«Вінницягаз Збуту» щиро дякує всім своїм клієнтам, які вчасно й у повному обсязі сплачують за отримані послуги.

10:48 / 7 серпня, 2020

Подiї
11:00 / 13 лютого, 2020
AGROPETROL 2020 AGROPETROL – це єдиний в Україні майданчик для зустрічі виробників та постачальників дизпалива, бензину, пропан-бутану, природного газу та електроенергії зі споживачами – представниками агрокомпаній та промислових підприємств. В Києві 13 лютого зустрінуться представники відділу закупівель з трейдерами
AGROPETROL 2020
08:00 / 26 вересня, 2019
ODESA OFFSHORE CONFERENCE 2019 Україна має всі шанси відновити роботу найперспективнішого нафтогазового регіону – Південного. Поклади нафти і газу розташовані як на суші, так і на морі. На шельфову ділянку Чорного моря «Дельфін» вже подали заявку 4 компанії, які мають намір укласти з Україною Угоду про розподіл продукції (УРП). Odesa Offshore Conference 2019 – є найкращим майданчиком для зустрічі українських та закордонних замовників з буровими та сервісними компаніями та постачальниками обладнання.
ODESA OFFSHORE CONFERENCE 2019
12:00 / 13 червня, 2019
Круглий стіл: Ризики та переваги впровадження нового ринку електроенергії Для обговорення процесу впровадження нового ринку електроенергії, яке заплановано на 1 липня 2019р, компанія ExPro Consulting зібрала в інформагентстві "Укрінформ" провідних гравців ринку, а також більше 120 незалжених постачальників та споживачів електроенергії.
Круглий стіл: Ризики та переваги впровадження нового ринку електроенергії
Всі події