16 виробників тепла Вінниччини досі не мають постачальника газу на опалювальний сезон

Станом на 10 вересня у Вінницькій області нараховується 16 виробників тепла, які не включені до реєстру жодного з постачальників природного газу.

Про це йдеться в повідомленні компанії АТ «Вінницягаз».

Вони мають забезпечувати теплом взимку сотні тисяч домогосподарств та десятки непобутових споживачів, серед яких є лікарні, школи, дитсадки, ВУЗи, бюджетні організації.

Згідно законодавства, «Вінницягаз» не має права здійснювати доставку газу таким споживачам. Наразі мова йде про:

1) ДП «ТКЕ Маяк» ПрАТ «Вінницький завод «Маяк»»;

2) ДП «Альтернативна теплова енергія КП «Вінницяобленерго»;

3) КП «Теплоенергетик";

4) МКП «Енергоресурс»;

5) «Вінницький фінансово-економічний університет»;

6) Іллінецький державний аграрний коледж;

7) ПТУ № 21 м.Калинівка;

8) Вінницький коледж НУХТ;

9) Чернятинський коледж ВНАУ;

10) ДНЗ ТОВ «Вінницький агрегатний завод»;

11) ДП «Підприємство державної кримінально-виконавчої служби України №86";

12) ОСББ «Атлант 36»;

13) ОСББ «Пирогова 39»;

14) ОСББ «Подолянка-7»;

15) ОСББ «Престиж 2015»;

16) ОСББ "Оберіг".

«Внесені минулого року зміни до кодексу ГТС дають право постачальнику газу надавати доручення на відключення споживачів, а газорозподільна компанія повинна буде припинити доставку газу таким компаніям. Ми сподіваємось, що власники теплопостачальних підприємств встигнуть підготуватись до опалювального сезону і будуть включені в реєстр постачальника газу», - говорить комерційний директор «Вінницягазу» Володимир Антошко.

За дорученням постачальника газу «Вінницягаз» повинна буде припинити газопостачання.

Органи місцевого самоврядування, власники підприємств до початку опалювального сезону мають вжити всіх можливих заходів, щоб виробники тепла для потреб населення були включені в реєстр ПСО-постачальника природного газу.

Діюче зараз законодавство не забороняє відключення споживачів газу навіть впродовж опалювального сезону.

«Вінницягаз» вже проінформував окремими листами про ситуацію, що склалася в області Офіс Президента України, Раду національної безпеки та оборони, Кабінет Міністрів України, НКРЕКП, органи місцевого самоврядування та виконавчої влади.

09:25 / 11 вересня, 2019

Подiї
11:00 / 13 лютого, 2020
AGROPETROL 2020 AGROPETROL – це єдиний в Україні майданчик для зустрічі виробників та постачальників дизпалива, бензину, пропан-бутану, природного газу та електроенергії зі споживачами – представниками агрокомпаній та промислових підприємств. В Києві 13 лютого зустрінуться представники відділу закупівель з трейдерами
AGROPETROL 2020
08:00 / 26 вересня, 2019
ODESA OFFSHORE CONFERENCE 2019 Україна має всі шанси відновити роботу найперспективнішого нафтогазового регіону – Південного. Поклади нафти і газу розташовані як на суші, так і на морі. На шельфову ділянку Чорного моря «Дельфін» вже подали заявку 4 компанії, які мають намір укласти з Україною Угоду про розподіл продукції (УРП). Odesa Offshore Conference 2019 – є найкращим майданчиком для зустрічі українських та закордонних замовників з буровими та сервісними компаніями та постачальниками обладнання.
ODESA OFFSHORE CONFERENCE 2019
12:00 / 13 червня, 2019
Круглий стіл: Ризики та переваги впровадження нового ринку електроенергії Для обговорення процесу впровадження нового ринку електроенергії, яке заплановано на 1 липня 2019р, компанія ExPro Consulting зібрала в інформагентстві "Укрінформ" провідних гравців ринку, а також більше 120 незалжених постачальників та споживачів електроенергії.
Круглий стіл: Ризики та переваги впровадження нового ринку електроенергії
Всі події