100 договорів на технічне обслуговування підписано з «Запоріжгазом» в 2019

100 юридичних осіб нашої області уклали договори на технічне обслуговування газових мереж з АТ «Запоріжгаз» в 2019р.

Про це йдеться в повідомленні компанії.

З метою дотримання належного стану мереж і безпеки споживачів починаючи з 2019р ця послуга надається на ринкових умовах. Власники житлових будинків також піклуються про стан внутрішніх мереж.

На кінець травня 2020р ОСББ та керуючі компанії уклали 5 договорів з АТ на технічне обслуговування газових мереж.

«Стан газових мереж погіршується через відсутність періодичного технічного обслуговування. Існує небезпека аварійних ситуацій. Щоб спокійно і безпечно увійти в опалювальний сезон, рекомендуємо споживачам газу Запорізької області якомога швидше врегулювати питання підписання актів балансового розмежування і укласти договір на обслуговування», - розповідає начальник управління клієнтського сервісу «Запоріжгазу» Олег Данилов.

Послуга з технічного обслуговування газових мереж стала ринковою.

Це означає, що відповідальність за технічне обслуговування системи газопостачання відповідно до вимог чинного законодавства України лягає на плечі власників, співвласників та орендаторів будівель. Для кожного клієнта вартість робіт з технічного обслуговування розраховується індивідуально.

Сума залежить від виду та обсягу робіт і визначається в залежності від протяжності мереж, кількості приладів, їх типу і періоду обслуговування.

16:50 / 16 липня, 2020

Подiї
11:00 / 13 лютого, 2020
AGROPETROL 2020 AGROPETROL – це єдиний в Україні майданчик для зустрічі виробників та постачальників дизпалива, бензину, пропан-бутану, природного газу та електроенергії зі споживачами – представниками агрокомпаній та промислових підприємств. В Києві 13 лютого зустрінуться представники відділу закупівель з трейдерами
AGROPETROL 2020
08:00 / 26 вересня, 2019
ODESA OFFSHORE CONFERENCE 2019 Україна має всі шанси відновити роботу найперспективнішого нафтогазового регіону – Південного. Поклади нафти і газу розташовані як на суші, так і на морі. На шельфову ділянку Чорного моря «Дельфін» вже подали заявку 4 компанії, які мають намір укласти з Україною Угоду про розподіл продукції (УРП). Odesa Offshore Conference 2019 – є найкращим майданчиком для зустрічі українських та закордонних замовників з буровими та сервісними компаніями та постачальниками обладнання.
ODESA OFFSHORE CONFERENCE 2019
12:00 / 13 червня, 2019
Круглий стіл: Ризики та переваги впровадження нового ринку електроенергії Для обговорення процесу впровадження нового ринку електроенергії, яке заплановано на 1 липня 2019р, компанія ExPro Consulting зібрала в інформагентстві "Укрінформ" провідних гравців ринку, а також більше 120 незалжених постачальників та споживачів електроенергії.
Круглий стіл: Ризики та переваги впровадження нового ринку електроенергії
Всі події