Засоби дистанційної передачі даних встановлені у 7% підприємств Миколаївщини

Лише 7% непобутових споживачів області вже облаштували свої вузли обліку засобами дистанційної передачі даних.

Про це йдеться в повідомленні компанії АТ «Миколаївгаз».

Така вимога міститься в Кодексі газорозподільних систем з метою максимально точного контролю за обсягами споживання газу.

«За відсутності у деяких підприємств засобів дистанційної передачі даних нашим фахівцям доводиться збирати дані за телефоном, через СМС або електронну пошту, а потім заносити їх до системи вручну.

Це забирає надзвичайно багато часу і людського ресурсу. Крім того, зростає ризик допущення помилок і неточностей, які можуть призвести до спотворення реальної картини обсягів споживання газу і, як результат – накладання штрафних санкцій на споживачів», - розповідає директор технічний «Миколаївгазу» Сергій Мовчан.

Наразі із 1,4 тис. споживачів газу - юридичних осіб у Миколаївській області, які підпадають під вимогу Кодексу ГРМ, 1,2 тис. досі зволікають зі встановленням необхідного обладнання.

14:56 / 11 червня, 2019

Подiї
11:00 / 13 лютого, 2020
AGROPETROL 2020 AGROPETROL – це єдиний в Україні майданчик для зустрічі виробників та постачальників дизпалива, бензину, пропан-бутану, природного газу та електроенергії зі споживачами – представниками агрокомпаній та промислових підприємств. В Києві 13 лютого зустрінуться представники відділу закупівель з трейдерами
AGROPETROL 2020
08:00 / 26 вересня, 2019
ODESA OFFSHORE CONFERENCE 2019 Україна має всі шанси відновити роботу найперспективнішого нафтогазового регіону – Південного. Поклади нафти і газу розташовані як на суші, так і на морі. На шельфову ділянку Чорного моря «Дельфін» вже подали заявку 4 компанії, які мають намір укласти з Україною Угоду про розподіл продукції (УРП). Odesa Offshore Conference 2019 – є найкращим майданчиком для зустрічі українських та закордонних замовників з буровими та сервісними компаніями та постачальниками обладнання.
ODESA OFFSHORE CONFERENCE 2019
12:00 / 13 червня, 2019
Круглий стіл: Ризики та переваги впровадження нового ринку електроенергії Для обговорення процесу впровадження нового ринку електроенергії, яке заплановано на 1 липня 2019р, компанія ExPro Consulting зібрала в інформагентстві "Укрінформ" провідних гравців ринку, а також більше 120 незалжених постачальників та споживачів електроенергії.
Круглий стіл: Ризики та переваги впровадження нового ринку електроенергії
Всі події