В січні-листопаді «Вінницягаз» розподілив клієнтам майже 0,6 млрд куб газу

За січень - листопад 2019р АТ «Вінницягаз» розподілено близько 554 млн м куб газу палива споживачам регіону.

Про це йдеться в повідомленні компанії.

Це на 17 % менше, ніж за аналогічний період минулого року.

60% поставлених обсягів припадає на побутових споживачів. Населенню доставлено майже 321 млн куб м.

Решту обсягів отримали непобутові споживачі. Так промисловість Вінниччини спожила майже 130 млн куб м газу, підприємства ТКЕ 92,5 млн куб м, бюджетні організації – 11,1 млн куб м, релігійні організації – 0,33 млн куб м.

«Обсяги розподілу газу у 2019 році порівняно з аналогічним періодом минулого року зменшились на 17 % або 11,7 млн куб. м. Така тенденція спостерігається вже третій рік поспіль по всіх категоріях споживачів», - говорить комерційний директор «Вінницягаз» Володимир Антошко.

Надходження коштів від надання послуг з розподілу газу залежить від розподілених об’ємів енергоресурсу.

З року в рік обсяги споживання блакитного палива в регіоні зменшуються, відповідно зменшуються й надходження за надані послуги.

В свою чергу газорозподільні мережі потребують обслуговування незалежно від обсягів споживання.

Тариф на розподіл природного газу не переглядався НКРЕКП вже майже 5 років. З вартості одного кубометра «Вінницягаз» отримує лише 82 коп з ПДВ.

Через занижений тариф Оператори ГРМ несуть мільйонні збитки. Ситуацію ускладнює заборгованість перед підприємством за надані споживачам послуги розподілу газу, що на кінець листопада сягнула понад 11,7 млн грн.

З них 97 % боргують підприємства – виробники теплової енергії. Решту – пбюджетні організації та комунально-побутові підприємства.

17:58 / 2 грудня, 2019

Подiї
11:00 / 13 лютого, 2020
AGROPETROL 2020 AGROPETROL – це єдиний в Україні майданчик для зустрічі виробників та постачальників дизпалива, бензину, пропан-бутану, природного газу та електроенергії зі споживачами – представниками агрокомпаній та промислових підприємств. В Києві 13 лютого зустрінуться представники відділу закупівель з трейдерами
AGROPETROL 2020
08:00 / 26 вересня, 2019
ODESA OFFSHORE CONFERENCE 2019 Україна має всі шанси відновити роботу найперспективнішого нафтогазового регіону – Південного. Поклади нафти і газу розташовані як на суші, так і на морі. На шельфову ділянку Чорного моря «Дельфін» вже подали заявку 4 компанії, які мають намір укласти з Україною Угоду про розподіл продукції (УРП). Odesa Offshore Conference 2019 – є найкращим майданчиком для зустрічі українських та закордонних замовників з буровими та сервісними компаніями та постачальниками обладнання.
ODESA OFFSHORE CONFERENCE 2019
12:00 / 13 червня, 2019
Круглий стіл: Ризики та переваги впровадження нового ринку електроенергії Для обговорення процесу впровадження нового ринку електроенергії, яке заплановано на 1 липня 2019р, компанія ExPro Consulting зібрала в інформагентстві "Укрінформ" провідних гравців ринку, а також більше 120 незалжених постачальників та споживачів електроенергії.
Круглий стіл: Ризики та переваги впровадження нового ринку електроенергії
Всі події