Потенціал розвитку видобутку газу на Західній Україні більший ніж на Східній

Західна Україна має величезний потенціал для розвитку газовидобування.

Про це заявив Степан Козицький, директор БК «Горизонти» на конференції Carpathian Oil & Gas Conference 2019 (COGC2019) у Львові.

«Галичина – це батьківщина нафтової промисловості Європи. Колись поставляли газ до Києва і Москви», - зазначив Козицький. Він зауважив, компанія зібрала значний штат геологів які активно ведуть пошукові та аналітичні роботи.

«Потенціал розвитку видобутку газу в Західній Україні більший ніж в Донецько-придніпровській западині», - підкреслив Козицький.

За його словами залишилося тільки робити сейсміку і бурити. Зазначимо, що Конференцію COGC2019 організувала Консалтингова компанія EXPRO за підтримки видобувних та сервісних компаній.

13:34 / 23 травня, 2019

Подiї
11:00 / 13 лютого, 2020
AGROPETROL 2020 AGROPETROL – це єдиний в Україні майданчик для зустрічі виробників та постачальників дизпалива, бензину, пропан-бутану, природного газу та електроенергії зі споживачами – представниками агрокомпаній та промислових підприємств. В Києві 13 лютого зустрінуться представники відділу закупівель з трейдерами
AGROPETROL 2020
08:00 / 26 вересня, 2019
ODESA OFFSHORE CONFERENCE 2019 Україна має всі шанси відновити роботу найперспективнішого нафтогазового регіону – Південного. Поклади нафти і газу розташовані як на суші, так і на морі. На шельфову ділянку Чорного моря «Дельфін» вже подали заявку 4 компанії, які мають намір укласти з Україною Угоду про розподіл продукції (УРП). Odesa Offshore Conference 2019 – є найкращим майданчиком для зустрічі українських та закордонних замовників з буровими та сервісними компаніями та постачальниками обладнання.
ODESA OFFSHORE CONFERENCE 2019
12:00 / 13 червня, 2019
Круглий стіл: Ризики та переваги впровадження нового ринку електроенергії Для обговорення процесу впровадження нового ринку електроенергії, яке заплановано на 1 липня 2019р, компанія ExPro Consulting зібрала в інформагентстві "Укрінформ" провідних гравців ринку, а також більше 120 незалжених постачальників та споживачів електроенергії.
Круглий стіл: Ризики та переваги впровадження нового ринку електроенергії
Всі події