На Рівненщині 35 виробників не мають постачальника газу на опалювальний сезон

У Рівненській області налічується 35 виробників тепла і станом на 10 вересня вони не включені до реєстру жодного з постачальників природного газу.

Про це йдеться в повідомленні компанії АТ «Рівнегаз».

Ці підприємства мають забезпечувати теплом взимку сотні тисяч домогосподарств та об’єкти соціальної сфери. Згідно законодавства, «Рівнегаз» не має права здійснювати доставку газу таким споживачам:

ТОВ «Рівнетеплоенерго», КП «Березнекомуненергія», КП «Дубнокомуненергія», КП «Здолбунівкомуненергія», КП «ЗМР», КП «Теплоенергія Острозьке», КП «Рівнерайкомуненергія», КП «Радивилівтеплосервіс», КП «Костопількомуненергія», КП «Костопільські районні мережі», КП «Рокитнекомуненергія», КП Теплосервіс, «ДРР», «Голуб ОСГ», Гагаріна-22 ОСББ, Військова частина А2798, ДПРЗ-4ГУ ДСНС України в Рівненській області, ОСББ «Ідилія», ОСББ «ЖИТЛО-РІВНЕ», ТОВ «Поліська Енергосервісна Компанія», Рівненський державний гуманітарний університет, Полковника Тютюнника-2А ОСГ, ОСББ «Соборна-416-Б», ОСББ «Мрія», ОСББ «Моноліт-44», ГО «Кант», Едем ОСГ, ТзОВ «ТЕПЛО-ЕНЕРГІЯ», Рівненський центр ПТО ДСЗ, ОСББ «Беркут Плюс», ОСББ «Мій Дім», Шубківське СКП, ТОВ «Енергозбереження Рівне», ОСББ «Мрія Плюс», КП «Свиспан Лімітед», КП «Варковичі комунслужба», Катеринівська виправна колонія № 46.

Оскільки ці 35 виробників тепла дотепер не включені до реєстру споживачів газу жодного постачальника, вони не мають права здійснювати споживання природного газу з газорозподільної системи, а «Рівнегаз» - здійснювати доставку газу для таких компаній.

«Внесені минулого року зміни до кодексу ГТС дають право постачальнику газу надавати доручення на відключення споживачів, а газорозподільна компанія повинна буде припинити доставку газу таким компаніям. Ми сподіваємось, що власники теплопостачальних підприємств встигнуть підготуватись до опалювального сезону і будуть включені в реєстр постачальника газу», - повідомив комерційний директор «Рівнегазу» Віктор Осницький.

Органи місцевого самоврядування/власники підприємств до початку опалювального сезону мають вжити всіх можливих заходів, щоб виробники тепла для потреб населення були включені в реєстр ПСО-постачальника природного газу.

Діюче законодавство не забороняє відключення споживачів газу навіть під час опалювального сезону.

«Рівнегаз» вже проінформувало окремими листами про ситуацію, що склалася в області Офіс Президента України, Раду національної безпеки та оборони, Кабінет Міністрів України, органи місцевого самоврядування та виконавчої влади.

14:47 / 11 вересня, 2019

Подiї
08:00 / 26 вересня, 2019
ODESA OFFSHORE CONFERENCE 2019 Україна має всі шанси відновити роботу найперспективнішого нафтогазового регіону – Південного. Поклади нафти і газу розташовані як на суші, так і на морі. На шельфову ділянку Чорного моря «Дельфін» вже подали заявку 4 компанії, які мають намір укласти з Україною Угоду про розподіл продукції (УРП). Odesa Offshore Conference 2019 – є найкращим майданчиком для зустрічі українських та закордонних замовників з буровими та сервісними компаніями та постачальниками обладнання.
ODESA OFFSHORE CONFERENCE 2019
12:00 / 13 червня, 2019
Круглий стіл: Ризики та переваги впровадження нового ринку електроенергії Для обговорення процесу впровадження нового ринку електроенергії, яке заплановано на 1 липня 2019р, компанія ExPro Consulting зібрала в інформагентстві "Укрінформ" провідних гравців ринку, а також більше 120 незалжених постачальників та споживачів електроенергії.
Круглий стіл: Ризики та переваги впровадження нового ринку електроенергії
08:00 / 23 травня, 2019
CARPATHIAN OIL & GAS CONFERENCE 2019 Перший день конференції 23 травня присвячений новим технологіям видобутку нафти і газу, геологічним дослідженням, бурінню, інтенсифікації видобутку (ГРП, снабінг) та ремонту свердловин. Головна тема другого дня міжнародного заходу - трейдинг природного газу в Україні та Європі. Ukrainian Gas Market 24 травня збирає постачальників, видобувників, трейдерів та імпортерів природного газу.
CARPATHIAN OIL & GAS CONFERENCE 2019
Всі події