Майже 2 млрд грн заборгували жителі Київської області за газ

Станом на 1 липня 2020р побутові споживачі заборгували ТОВ «Київоблгаз Збут» 1 млрд 950 тис грн.

Про це йдеться в повідомленні компанії. Компанія поставляє газ 885 тис домогосподарств, у 760 тис з них є борги за попередні періоди.

«У період пандемії постраждала економіка України, що також відобразилося на платіжній дисципліні клієнтів компанії. Уряд повинен звернути увагу на ситуацію, що склалася, щоб уникнути колапсу перед початком опалювального сезону, коли кількість відключень і боржників може зрости в рази. На даний момент боржники можуть звернутися до постачальника газу з Заяви про укладення договору на рестурктурізацію боргу», - розповідає директор «Київоблгаз Збуту» Денис Смоляков.

У компанії пояснюють, що чим більше виросте заборгованість, тим складніше її погасити. У будь-якому випадку за закінчення карантину всі виявляться перед необхідністю сплатити борги, що накопичилися.

У підсумку, компанія буде змушена звернутися до оператора ГРС з дорученням припинити газопостачання боржникам.

Втім, крім заборгованості доведеться відшкодовувати витрати за припинення і відновлення газопостачання.

Контролювати і оплачувати онлайн-рахунки за послуги газу можна з Особистого кабінету на сайті 104.ua, за допомогою чат-бота Viber 7104.ua і через мобільні додатки 104Mobile або 104 MobileLight.

17:43 / 10 липня, 2020

Подiї
11:00 / 13 лютого, 2020
AGROPETROL 2020 AGROPETROL – це єдиний в Україні майданчик для зустрічі виробників та постачальників дизпалива, бензину, пропан-бутану, природного газу та електроенергії зі споживачами – представниками агрокомпаній та промислових підприємств. В Києві 13 лютого зустрінуться представники відділу закупівель з трейдерами
AGROPETROL 2020
08:00 / 26 вересня, 2019
ODESA OFFSHORE CONFERENCE 2019 Україна має всі шанси відновити роботу найперспективнішого нафтогазового регіону – Південного. Поклади нафти і газу розташовані як на суші, так і на морі. На шельфову ділянку Чорного моря «Дельфін» вже подали заявку 4 компанії, які мають намір укласти з Україною Угоду про розподіл продукції (УРП). Odesa Offshore Conference 2019 – є найкращим майданчиком для зустрічі українських та закордонних замовників з буровими та сервісними компаніями та постачальниками обладнання.
ODESA OFFSHORE CONFERENCE 2019
12:00 / 13 червня, 2019
Круглий стіл: Ризики та переваги впровадження нового ринку електроенергії Для обговорення процесу впровадження нового ринку електроенергії, яке заплановано на 1 липня 2019р, компанія ExPro Consulting зібрала в інформагентстві "Укрінформ" провідних гравців ринку, а також більше 120 незалжених постачальників та споживачів електроенергії.
Круглий стіл: Ризики та переваги впровадження нового ринку електроенергії
Всі події