Ціни на газ в Європі будуть падати і восени можливе скорочення поставок з Росії

На ринках каїн Європейського союзу сформувався стійкий надлишок газу і ціни будуть знижуватися і можливе скорочення поставок газу з Росії.

Про це заявила Марина Циганкова, старший аналітик ринку газу REFINITIV на конференції Carpathian Oil & Gas Conference 2019 (COGC2019) у Львові.

«Так, ми очікуємо, що ціна на газ цього літа буде і далі падати», - відзначила вона. Постачання LNG газу на європейський ринок призвело до формування значного надлишку пропозиції газу. «Куди подіти газ? Постало велике питання», - говорить Циганкова.

Вона відзначила, що LNG газ йде в Європу, газу в Європі багато і питання, а що робити з газом «Зараз вигідно закачувати, це вигідно робити зараз, а не у вересні», - відзначила Циганкова.

Проте аналітик відзначає, виникає питання, що будуть робити тоді, коли газосховища будуть повні. Росія також намагається утримати свою ринкову частку на ринку Європи і постачає величезні обсяги газу в Європу.

Що буде далі з поставками з Росії прогнозувати складно. «Можливо споживачі скажуть, що дякуємо, газосховища повні і буде зменшення поставок з Росії», - Циганкова.

В кінці літнього періоду є очікування, що хтось з постачальників здасться і зменшить свої поставки, можливо це буде Росія, і гіпотетично Норвегія.

Зазначимо, що Конференцію COGC2019 організувала Консалтингова компанія EXPRO за підтримки видобувних та сервісних компаній.

13:06 / 24 травня, 2019

Подiї
11:00 / 13 лютого, 2020
AGROPETROL 2020 AGROPETROL – це єдиний в Україні майданчик для зустрічі виробників та постачальників дизпалива, бензину, пропан-бутану, природного газу та електроенергії зі споживачами – представниками агрокомпаній та промислових підприємств. В Києві 13 лютого зустрінуться представники відділу закупівель з трейдерами
AGROPETROL 2020
08:00 / 26 вересня, 2019
ODESA OFFSHORE CONFERENCE 2019 Україна має всі шанси відновити роботу найперспективнішого нафтогазового регіону – Південного. Поклади нафти і газу розташовані як на суші, так і на морі. На шельфову ділянку Чорного моря «Дельфін» вже подали заявку 4 компанії, які мають намір укласти з Україною Угоду про розподіл продукції (УРП). Odesa Offshore Conference 2019 – є найкращим майданчиком для зустрічі українських та закордонних замовників з буровими та сервісними компаніями та постачальниками обладнання.
ODESA OFFSHORE CONFERENCE 2019
12:00 / 13 червня, 2019
Круглий стіл: Ризики та переваги впровадження нового ринку електроенергії Для обговорення процесу впровадження нового ринку електроенергії, яке заплановано на 1 липня 2019р, компанія ExPro Consulting зібрала в інформагентстві "Укрінформ" провідних гравців ринку, а також більше 120 незалжених постачальників та споживачів електроенергії.
Круглий стіл: Ризики та переваги впровадження нового ринку електроенергії
Всі події